Záložky

Steamcraft

Alternatívne názvy: Steamcraft

Steamcraft Game - strelec prehliadača na autách s parným strojom. Hra sa vyrába v žánri steampunk.

Klotka hry Steamcraft

Plot hovorí o dvoch vynálezcoch. V poslednej štvrtine 19. storočia Angličan William Howard a jeho priateľ James Woutt pili v jednom z reštaurácií na okraji hlavného mesta Veľkej Británie. Téma konverzácie bola zaujímavá: nový vynález času - parných strojov. Počas aktívnej diskusie mali nápad. Bolo to, že ak spojíte autá s parným motorom s gladiátorskými bojmi, dostanete niečo zaujímavé. Bolo by tiež zaujímavé, keby niekto v týchto bitkách vytvoril šampionát, ktorý by sa nakoniec mohol stať medzinárodným. A medzinárodné turnaje sú spôsob, ako zarobiť peniaze, s pomocou investorov a veľkého počtu fanúšikov.

A tu Howard zažiaril a prečo by sami nemali organizovať medzinárodné turnaje medzi parnými strojmi a ponúkol ich nápad priateľovi. S radosťou súhlasil.

Stal sa rokom 1881. Teraz William Howard a James Watt poznali celý svet, pretože to boli hlavné v medzinárodnom združení parných lietadiel. (Skratka - FISA). Táto skupina bola známa po celom svete. Tvorili ho organizátori bojov, členovia panelu sudcov a obchodníci. Paralympijské majstrovstvá sa stali veľmi populárnymi po celej našej planéte. Takmer v každom veľkom meste bola aréna, ktorá sa bojovala na parníku. Samotná aréna bola oveľa väčšia ako veľký amfiteáter Kolosea. Také arény boli postavené, často na okraji mesta, alebo všeobecne mimo mesta. Dôvodom sú účastníci bitky - autá so skutočnými zbraňami na palube. Aby ste sa stali majstrom v parnej dráhe, musíte poraziť každého súpera.

World Steamcraft

Ak sa chcete cítiť v úlohe účastníka v tejto udalosti, nezabudnite hrať iPlayer Steamcraft na našej webovej stránke. V hre si môžete vytvoriť svoje vlastné unikátne auto, ktoré môže lietať alebo jazdiť. Ak si nechcete auto vytvoriť sami, potom si môžete kúpiť auto v obchode. V nej môžete nielen zakúpiť dokončené auto, ale aj kúpiť určité diely. Tiež môžete predávať nežiaduce auto diely na zarábanie peňazí, na nákup hlavnej zbrane alebo na maľovanie vášho auta.

Vo svete steamcraft sa stretnete s:

 • Boj na parných strojoch
 • Mnoho polí
 • A rôzne stroje a typy zbraní
 • Moderná grafika
 • Zmeny počasia, dni
 • Tímové bitky s priateľmi
 • Výber oponentov svojej úrovne
 • Pravé výbuchy

Steamcraft hrať, môžete na našej webovej stránke, preto musíte vykonať niekoľko akcií, ktoré zahŕňajú registráciu Steamcraft. Za týmto účelom je potrebné vykonať niekoľko krokov:

 • Zadajte e-mail do prideleného pre toto pole
 • Premýšľajte o názve hry
 • Pracujte heslo
 • Súhlasí s pravidlami

Po registrácii budete môcť začať dynamické a rýchle bitky na náhodnej aréne. Vyberte si akýkoľvek denný čas, či už v noci alebo v noci. Môžete vytvoriť svoj vlastný tím, ktorého vaši priatelia vstúpia, aby sa zjednotili v bojoch proti vašim súperom. Počas bitky, rozobrať nepriateľa na detaily, môžete odradiť svoje súperové koleso, kapotu alebo hlavnú zbraň. Pomocou kritických škôd je možnosť ukončiť súpera!

. Stretnite sa so svojimi nepriateľmi v strojoch s parnými strojmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more