Záložky

Stav úpadku

Alternatívne názvy: Stav úpadku

Hra State of Decay je zbrusu nový projekt. Jeho oficiálne vydanie bude vidieť, všetci sa hráčom veľmi skoro - 29. novembra. Ak chcete začať hrať program bude cez Steam, ako už bolo uvedené náklady na hry bude 6,99 dolárov. Tvorcovia hry sľub predstaviť niečo mimo. Niečo, čo by mohlo produkovať len fantázia. Táto hra bude prínosom pre tých hráčov, ktorí majú radi príbehy o zombie a len jeho život nie sú online hry zadarmo.

Akčné Stav úpadku on-line deje vo svete po konci sveta. Po návrate matky všetkých zombie sveta, ako sme zvyknutí ho vidieť, zmizol. Ľudstvo zmizol takmer úplne. Na zemi len málo šťastných, ktorí prežili, medzi nimi aj váš charakter. Na pleciach tých, šťastie, teraz nesú neuveriteľnú zodpovednosť, pretože majú zachrániť svet a priviesť ho späť do svojho bývalého života.

Úprimne povedané, táto hra nie je pre ľudí so slabým srdcom. Tu máte prežiť a robiť to mať čas. Ako vývojári projektu, teraz hrajú hru Stav úpadku bude oveľa ťažšie, takže hra sama o sebe bude neuveriteľne vzrušujúce a zaujímavé. Do rúk všetkých hráčov sú k dispozícii obrovský počet questo a misií pre prežitie, môžete získať veľa úspechov, a bude k dispozícii na najrôznejšie zbrane.

Pretože sa jedná o on-line hra, ktorá, podľa toho, mali by ste už tušil, že v štáte Decay registrácia je povinná proces. Budete musieť dopredu nainštalovať program Steam (ak ste hráč s bohatými skúsenosťami, je to s najväčšou pravdepodobnosťou už tento program v počítači) a zaregistrovať ho. A až potom budete môcť kúpiť hru, nainštalovať ho na vašom počítači a zaregistrovať svoj účet v ňom.

Nemali by ste vydesiť skutočnosť, že sa na domovskej stránke hry tam nie je ani slovo po rusky. Po prvé, budete mať žiadny problém porozumieť všetkým intuitívne, a za druhé, v priebehu registračného procesu budete mať k dispozícii Parné ruskej rozhranie, tak stiahnuť a nainštalovať program pre vás nie je ťažké.

Ak chcete začať hrať stať Decay, môžete určiť obvyklé prihlasovacie údaje: užívateľské meno, heslo, e-mailovej schránke.

To je celkom neobvyklý svet zombie. V skutočnosti, táto hra je akousi prielom. Táto hra - konštantná alebo zastaviť preteky o prežitie. Čo robí projekt ešte kúzlo, je nedostatok úmyselný vývojárov plánu. Váš život je vo vašich rukách. Nepočítajte na pozemku hry, Váš úspech bude závisieť na vás a na tom, ako úspešná bude váš plán spásy!

Napriek tomu, že kým nebude hra State of Decay zadarmo zlyhá, veľa hráčov, už vyjadrili ochotu kupovať prístup k projektu, otestovať všetky jeho funkcie.

 

Stav Decay on-line registrácia