Záložky

Stav prežitia

Alternatívne názvy: Štát prežitia

Stát prežitia na PC - post apokalypsa nie je dôvod sa vzdať

Unbanálna stratégia vo svete prežívania po apokalypse. Tu ľudia stratili nádej a vieru. Prežívanie je stále ťažšie. Zdroje sú obmedzené. Nie je jasné, čo robiť. Potrebujú nového vodcu, silného a nezávislého, ktorý vie, čo má robiť a ako. Vyskúšajte sa ako veliteľ záchrany a azylu. Budujte a rozvíjajte. Preskúmajte okolité územia, objavte nové, hľadajte pozostalých a bojujúcich nepriateľov. Tento svet je vám otvorený. Tu je všetko možné. Hlavná vec na zapamätanie - slabosti tu nepatria. Iba tí silní zvíťazia a prežijú. Normálny prirodzený výber.

: Stav prežitia - začiatok hry

Príbeh post-apokalypsy, napodiv, začal na Halloween. Svet na to nebol pripravený. Invázia zombie nás zmenila. Ľudia sa začali zjednotiť v komunitách a budovať chránené mestá. Svet nebude rovnaký. Ale aj tak prežijeme.

Po meste sa pohybuje malá skupina pozostalých. K nim beží pes a šteká. Zdá sa, že chce niečo povedať. Naozaj pred niekoľkými zombie zaútočila na dievča, dokonale sa s nimi vysporiadala bez vašej pomoci. Ale nie také jednoduché. Pred nami sú stále mŕtvi. Spájame sily a snažíme sa bojovať. Vaša postava so zbraňou, dievča Maddy s kuší. Je tu príliš veľa mŕtvych, použite zručnosti postavy a nainštalujte vežičku - automatický guľomet s veľkým kalibrom, ktorý dokonale zvláda zombie. Guľomet strieľa veľmi nahlas a priťahuje čoraz viac príšer, využíva schopnosť Maddyho zvukového granátu. Maddy volá vašu skupinu, aby ju nasledovala za jej prístreškom, pretože to nie je ďaleko od tohto miesta a môžete sa tam uchýliť. Ostatní preživší sa s vami stretnú v útulku. Nie sú veľmi šťastní z vášho príchodu. Ale aby ste prežili, musíte sa zjednotiť a nemáte dostatok pracovných rúk, zostávate. Najmä preto, že ste pomohli Maddy, budú sa o vás starať.

Tu sa začína vaše poznávanie hry. Útulok je malý, ale vo vašich rukách ho robí útulným a chráneným. Po prvé, váš tím má hlad a musí byť kŕmený. Vybudujte farmu na pestovanie zeleniny. Klikneme na menu budovy vpravo dole a klikneme na farmu, potom vyberieme miesto stavby a postavíme - je to jednoduché. Ďalej potrebujeme strom na stavbu obranných štruktúr. Prejdeme do menu konštrukcie a vyberieme stromový sklad. Nie každému sa páči, že sa rozhodnete usadiť vo svojom tábore, ale spolu je to bezpečnejšie.

Neďaleko od tábora havaroval vrtuľník, musíte ho skontrolovať, možno niekto prežil. Ľudia v tábore sa veľmi nestarajú o bezpečnosť a jednoducho sa snažia zničiť mŕtvych, aj keď ste navrhovali, aby ste podnikli premyslené kroky, aby nedošlo k obetiam. Je príliš veľa mŕtvych a živé ustupujú späť za múry. Aby sme obnovili straty, stavame kasárne a trénujeme nových bojovníkov. Medzitým sa váš hrdina a zachránená Maddy rozhodnú na letisku mimo múru zničiť jedného zo šéfov mŕtvych, bez ktorého by zombie zomreli ľahšie. Bitka sa koná na mieste, kde ovládate postavy, využite ich schopnosti a zničte útočníkov. Akonáhle životná línia nepriateľa klesne na nulu, vyhráte. Vezmite odmenu späť na stenu.

Po tom, čo sme sa zaoberali príšerami vo vrtuľníku, rozširujeme územie útočiska. Vrtuľník je vážne poškodený, radar nefunguje. Na jej opravu potrebujete laboratórium. Za týmto účelom zvýšte úroveň útočišťa a preskúmajte okolité územia - zachráňte pozostalých a vyčistite ulice zombie. To nám umožňuje opäť rozšíriť našu pevnosť a otvoriť laboratórium. Yamazaki, ktorý je pripravený s vami spolupracovať, z toho vychádza. Pomáha obnoviť radar vrtuľníka, pomocou ktorého bude možné zachytiť signály pozostalých. Týmto končí prvá časť prologu hry Stav prežitia. Zvyšok je len na vás.

Stiahnutie

údajov o prežití - začiatok vašej cesty

Kliknite na odkaz a nainštalujte BlueStacks - emulátor pre Android, budeme hrať hru cez to. Po nainštalovaní emulátora zadajte svoje údaje o Gmaile, vyhľadajte hru v službe Google Play (všetko sa robí v emulátore), stiahnite si ju a zahrajte si na počítači stav Survival. Počas hry sa budete zaoberať týmto:

  • vyvinúť prístrešie 1 00025 do domu 1 00025 preskúmať nové technológie
  • na prenájom bojovníkov na ochranu 1 00025 na získanie zdrojov
  • zachránil tých, čo prežili
  • rozšíriť územie 1 00025 Preskúmajte blízke prístrešky
  • zničiť zombie
  • bojovať s šéfmi
  • napumpujte hrdinu

Ako vidíte, štát Survival kombinuje nielen stratégiu, ale aj RPG, bitky, zápasy, stavbu a mnoho ďalšieho. Ak ste fanúšikmi post-apokalyptických hier, nezabudnite si ich stiahnuť a nainštalovať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more