Záložky

Stav rozpadu 2

Alternatívne názvy: Štát Dickey 2

Game štátu úpadku 2 vybrať život!

Stav rozpadu 2 je dlho očakávaným pokračovaním známej prvej časti, ktorá má obrovské množstvo fanúšikov. V novej verzii autori navrhujú pokračovať v dobrodružstvách vo svete, ktorý sa ponára do úplného chaosu. Rozvoj vedy priniesol ľudstvo do apokalypsy, ľudia sa zmenili na zombie bez života, pocitov a akýchkoľvek obmedzení. Dokonca aj tí, ktorí stále bijú svoje srdce, prestali byť ľuďmi v obvyklom zmysle, ich cieľom je prežiť, preto neexistujú žiadne morálne zásady a zákony sa neuplatňujú. Všetko sa točí okolo jediného cieľa, aby sme sa nestali chodiacimi mŕtvymi.

Ako vývojári sľubujú hrať hru State of Decay 2 bude k dispozícii z rôznych zariadení, je k dispozícii pre PC pod Microsoft Windows 10 a Xbox One. Informácie o novej malej, ale s dôverou môžeme hovoriť o pokračovaní deja. Virtuálny svet sa stane ešte nebezpečnejším a pre každého nebude dostatok prostriedkov na prežitie. Nepriatelia budú nielen vzkriesení mŕtvoly, ale aj pozostalí. Môžete sa spoliehať len na skutočných priateľov, blázniví obyvatelia tohto postapokalyptického sveta sú ešte nebezpečnejší ako zombie, sú pripravení ísť za akýmkoľvek trikom, zmyslom a krutosťou kvôli zisku, aby odniesli zásoby, ktoré idú tak ťažké.

Oznámiť hru ako klienta, aby sa na cestu zápasu bude potrebné stiahnuť stav Decay 2, a potom budete musieť prejsť autorizáciu. Po týchto nešikovných postupoch sa pred hráčmi otvorí hrozivý a hrozný svet, v ktorom má každý človek svoju vlastnú stratégiu prežitia.

Funkcia Stav rozpadu 2.

Vývojári hier sľubujú otvorený virtuálny svet ešte viac ako v predchádzajúcej časti a v ňom to bolo 16x16 kilometrov. Grafika by tiež mala zasiahnuť hráčov s realizmom a silnými špeciálnymi efektmi. V závislosti na zvolenej stratégii môžete hrať v stave rozpadu 2, a to ako samostatne, tak v spoločnosti priateľov. Každý znak má svoj vlastný súbor osobných charakteristík:

  • Vzhľad;
  • Personality;
  • Zručnosti,
  • Znalosti.

. Časť z nich je k dispozícii pri počiatočnom výbere a niektoré zručnosti bude potrebné získať postupne. Inovácia v tejto hre je, že okrem výberu osobných údajov hrdinu, ako je povolanie, zručnosti a charakter, majú aj nevýhody. Takže napríklad hrdina môže byť náchylný na alkoholizmus alebo dokonca byť narkomanom, alebo môže v panickej situácii jednoducho paniku.

režimov v hre sú dve cesty samotárov a komunita štyroch znakov. Spoločnosť bude úplne jedinečná, a preto ich história je rovnaká. Aby ste sa mohli pohybovať v hre, musíte sa postarať o najpodstatnejšie zbrane, lieky, jedlo, vodu a samozrejme o dobre opevnenú základňu, najlepšie so strechou nad hlavou a bezpečnostnými zariadeniami. V tomto vesmíre sú zdroje veľmi obmedzené, ich zakorenenie v jednej oblasti nebude fungovať, a preto autori vybudovali širokú škálu komunikácie. Po prvé, pre tím je ľahšie bojovať, po druhé, je možné sa zjednotiť s ostatnými tímami a po tretie, získavanie nových krajín môže stretnúť priateľské spojenectvá a veľmi agresívne. A s niektorými bude možné uzavrieť vzájomne prospešnú dohodu a predať alebo kúpiť prebytočné zdroje.

Tímová práca nebude obmedzená výberom režimu pre viacerých hráčov, družstva štyroch znakov, môžu byť ľahko rozdelené na dosiahnutie spoločných cieľov, napríklad jedna na zadné, dve budú hľadať potrebný obchod, ktorý prežil, a štvrtý bude hrať úlohu vodiča čakajúceho na súdruhov.

Buy State of Decay 2 môže byť už v júni 2017, zatiaľ čo vývojári sú veľmi skromne zdieľajú informácie a herná komunita je v rozpakoch a má podozrenie na nové vydania.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more