Záložky

Star Wars: The Force Unleashed 2

Alternatívne názvy: Star Wars: The Force Unleashed 2

Hra Star Wars: The Force Unleashed 2 - je skutočne multi-platformové strelec (Xbox 360, PS3, Nintendo Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, PC), ktorý nezanecháva ľahostajným žiadny gamer nadšený beletriu jeho fascinujúce histórii, vzrušujúce dobrodružstvo a tajomné tajomstvo. Toto video hra bola predložená slávny americký herec a producent Samuel Leroy Jackson na konci roka 2009 na Spike Video Game Awards. Vývojár a vydavateľ tejto hry je LucasArts Entertainment Company, jej lokalizavala v Rusku známa firma 1C-SoftKlab. V ruská verzia hry sa nazýva Star Wars: Unleashed Power 2.

Udalosti v hre, ku ktorému dochádza medzi treťou a štvrtej epizódy Hviezdnych vojen.

Protagonista sa prebudí v nejakej laboratóriu na planéte Kamino. Je známe, že všetky Lorda Vadera nalieha na hrdinu, že nie je človek, ale iba experimentálne klon, vytvorený len aby splnil vôľu cisára. Avšak, hrdina utečie z väzenia, pretože neverím, že príbeh Lorda Vadera.

Tak začína príbeh v The Force Unleashed 2. To je to, čo uvidíte, keď idete na oficiálnych stránkach hry a rozhodnú sa stiahnuť Star Wars: The Force Unleashed 2. Inštalácia na vlastnom PC hry a začať hrať, sa dozviete v nasledujúce znaky:

• Darth Vader;

• protagonista - Starkiller,

• Juno Eclipse - milovaný nášho hrdinu, jedným z veliteľov Aliancie a kapitána lode «Salvation";

• Baron Tarko - obchodné otroci, majiteľ kasína, ktorý je tiež veliteľom jednotky, ktorá sa nachádza na planéte Cato Neimoidii;

• Všeobecné Kota - Majster Jedi.

Rovnako ako v predchádzajúcej časti, tu postavy majú zbrane a moc. Takže Starkiller má dva svetelné meče, a vlastnosti týchto meča závisí na farbe kryštálu. Okrem toho hráč môže použiť silu. Schopnosť postavy sa objaví v závislosti na tom, ako si prejsť túto hru, alebo sa môže zvýšiť na body, ktoré sú udeľované za zabitie svojich súperov. Bojové schopnosti tiež zvyšuje s týmito bodmi. V hre Star Wars Force 2 Anlished objavil hrdinov nové schopnosti

1. Insanity - jeho činnosť je vzhľadom k tomu, že nepriatelia začnú spáchať samovraždu, alebo začať pomáhať sám hráč.

2. Riot sily - jeho činnosť je vzhľadom k tomu, že krátkodobé zvyšuje damage a silu, ktorá má Stapkiller.

Ak ste sa ešte nerozhodla, či stiahnuť túto hru, potom bude vhodné požiadať o on-line Star Wars: The Force Unleashed 2 videa. Zoznámiť sa s nimi, alebo nejaké iné video hry The Force Unleashed 2, môžete lepšie pochopiť, či alebo nie strácať čas na tejto hre.

A je to (hra) je naozaj dobrý. Koniec koncov, má dve úplne opačný koniec: Final Cut-scény, závisí na tom, čo - tmavo alebo svetlo - strana vyberie hlavnú postavu. Ak chcete zachovať intríg a nechá vás na neznáme koniec, nebudeme zverejňovať obsah týchto koncoviek tu. Dostať sa do Star Wars: The Force Unleashed 2 hru a urobiť túto voľbu pre seba! A nech celá hra všeobecne, bude príjemným prekvapením pre vás.

 

Star Wars: The Force Unleashed 2