Záložky

Star Wars: Knights of the Old Republic

Alternatívne názvy: Star Wars: Knights of the Old Republic

Herné Star Wars: Knights of the Old Republic ( má meno v ruskom vydaní Star Wars Rytieri staré republiky ) - je multiplatformný ( PC , Xbox , Apple Macintosh , iOS ) Akčné hry , v ktorom 2003 - m g . Autor: ednomntonskoy firma BioWare , špecializujúca sa na výrobu počítači ako a video hry poverený známej spoločnosti Lucasfilm Computer divízie Games Group. Game Rytieri staré republiky bola prvá role-playing hra pre PC, v ktorom sa akcia konala v autorovom svete "Star Wars" . Hlavným hrdinom hry je medzi dobrom a zlom. Doslova z niektorého z jeho kroku závisí na jeho príslušnosti k svetlý alebo tmavý. To všetko má priamy vplyv na konci herné možnosti.

Ak máte záujem o Star Wars The Old Republic hra, to je veľmi dôležité, že ste prišiel na hernej stránky, stiahnite a nainštalujte ho do počítača.

Chystáte sa do hry od začiatku, budete musieť vybrať Hviezda Wars Starý republika tried, z ktorých sú tri: [ _55_]

  • Soldier - veľmi silný bojovník.
  • Darebák - zradný, klzký postava, ktorá v každom okamihu môže nečestné.
  • Scout - trieda, ktorá je prostredníkom medzi vojakom a darebáka.

Potom, keď vaša hlavná postava stojí pred voľbou. Koho sa buď Sith alebo Jedi majú nahradiť staré do novej triedy. Opäť máte na výber:

  • Jedi bojovník-ako Jedi úrovni Soldier, obratne ovládal lightsaber , veľmi silný, schopný skočiť na nepriateľa z veľkej vzdialenosti.
  • Jedi konzula - triedy, ktorý je schopný komunikovať s Force.
  • Jedi Guardian - bojovník, ktorý je zručný so zbraňami, a sila. Odolný voči nevypočítateľné strachu, omráčiť a ochrnutie.

Navyše, dej hry Star Wars Old Republic vstavané triedy, ktoré nie sú k dispozícii na hrdinov. To sú dve triedy, ktoré sú určené pre droidov

  • Droid expert - trieda vytvorená pre vykonanie drobných problémov - opravy rôznych druhov počítačov, hackerské počítačové systémy. Medzi ne patrí T3-M4.
  • Bitka droid - bojovník, ktorý vie, ako zaobchádzať s blaster zbraň. Patrí medzi ne HK-47.

Akčné tu prebieha v siedmich planét, z ktorých každý je jedinečný: Tatooine, Dantooine, Taris, Kashyyyk, Korriban, Manaan, Rakata Prime. Tiež hráči budú musieť navštevovať planéty a kosmostantsii kosmokorabli: Ebon Hawk, Endariansky veža, Leviathan, hviezda Forge a stanice Yavin.

Herné Star Wars: Knights of the Old Republic zahŕňa mnoho znakov . Medzi hlavné hrateľných postáv tam: Darth Revan - protagonista, Bastila Shan - žena Jedi vojaci Mapy a onas Canderous Ordo Jole Bindo - Grey Jedi Consul, HK-47 - vraha droid , T3-M4 - droid expert Juhani - mladý Jedi Guardian, Zaalbar - zved. Medzi znakmi non-player - Ajunta Pall Pall Darth Bandon Darth Malak , [ _145_] Bendak Starkiller a mnoho ďalších.

Zatiaľ ste sa rozhodli o tom, či by ste mali stiahnuť Star Wars Old Republique, potom budeme odporúčame na otázku on-line hra Star Wars Old Republic videá a pozri Prehľad Videá a propagačné videá, ktoré vám pomôžu tvar táto hra svoj vlastný názor.

Tak by Hviezda Wars Starý republika stiahnuť lepšie z oficiálnych stránok, a ponorte sa do sveta fantázie, kde máte a bojovať a hrať minihry postavené tam.

Sme si istí, že sa vám bude páčiť. Veľa šťastia!

 

Star Wars: Knights of the Old Republic