Záložky

Star Wars: Empire at War

Alternatívne názvy: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War hra, v ktorej udalosti sa vyskytujú, ako vo vesmíre, tak na Zemi. Táto hra je strategická počítačová hra, príbeh je tvorený unikátny Star Wars trilógia.

Hra má iba dva herné módy: kampaň a Galactic Conquest. Každý režim má svoje vlastné charakteristiky:

1. Režim kampaň. Je klasický príbeh RTS.

2. Režim Galactic Conquest. Jedná sa o systém s globálnou stratégiou a taktických bitiek a v reálnom čase.

Hra Star Wars: Empire at War si môžete stiahnuť len pre dospelých hráčov. Pre maloletých používateľov získať prístup k hre je uzavretý. Stiahnuť

Star Wars: Empire at War budete mať príležitosť a akékoľvek iné stránky, ktoré ponúkajú túto možnosť. Napríklad, to môže byť vykonané na torrenty.

Máte lákavú príležitosť prezrieť si hry

Star Wars: Empire at War videu. To možno vykonať na oficiálnych stránkach hry, alebo na youtube. Vo videu ukazuje základné informácie o hre, opisuje poslanie, herné módy a ešte oveľa viac.

Hra Star Wars: Empire at War je oveľa zaujímavejšie mód Galactic Conquest. Tento režim je rozdelený do niekoľkých častí:

1. Strategická časť. Tu máte stavať veľké budovy, vozový park a vedenie jednotky na strategickej mape. Počas hry môžete vykonávať výskum a vymýšľať nové technológie, nové lode a nové zbrane. Existuje niekoľko technologických úrovní. Rebeli v tejto hre nie sú vyvíja svoje vlastné technológie, a ktoré sa od imperiálnym akejkoľvek vyvinutej technológii, ktorá sa stáva hlavnou rebeli.

2. Časť formácie. Taktické bitky, stále rozdelené do priestoru a planetárnej. Vyskytujú sa v reálnom čase. Vo vesmírnej bitky neustále zahŕňať obmedzený počet lodí. V hre sú nové lode sú nazývané v ako posily. Okrem bojové stanicu, odporca môže mať pomocné radary. Tiež prítomný na batérie planéty. V závislosti na veľkosti lode sú nasledujúce postihnutej oblasti: zbrane, štít generátory, motory, brnenie a hangárov.

Star Wars: Empire at War zbrane sú niekoľkých typov:

1. Strelné zbrane.

2. Zavrieť bojové zbrane.

V závislosti na situácii, budete používať určitý typ zbrane.

V hre Star Wars: Empire at War, môžete hrať rôzne postavy z Hviezdnych vojen. Väčšina z nich sa môžu zúčastniť vesmírnych bitiek, a iné znaky len v pozemných bitkách. Tam sú postavy, ktoré vám dávajú bonusy, ale nezúčastňujú bojov.

Môžete aktívne pohybovať po bojisku, snímanie budov a používať špeciálne schopnosti, ale nemôžete strieľať.

V pozemných bitiek bojovali svetelné meče a aktívne používať Silu.

Sú tiež prítomné okrem postáv v hre a podporovať bezmennej postavy, ktoré si môžete prenajať prehrávač. Hovorí sa im lovci, agenti, pašeráci, a tak ďalej.

SW EAW hra pre skutočných milovníkov Star Wars!

 

Star Wars: Empire at War