Záložky

Star Wars: Battlefront II

Alternatívne názvy: Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II - taktická strieľačka alebo tretích strán s prvkami ekonomickej stratégie. Do istej miery pokračovaním prvého dielu. Avšak, projekt je z veľkej časti zlepšila a niekedy aj tých, ktorí sa snažili o prvú časť hry, uznávajú, že Star Wars: Battlefront 2 hra ešte napínavejšie. Rovnako ako predtým, používatelia sa vrátiť do fantastického sveta. Hra je dej je vyvinutý na základe II-VI neslávne známej epizódy z filmu "Star Wars". Projekt developer - spoločnosť Pandemic Studios a vydavateľ - LucasArts. Bol prepustený v roku 2005 a od tej doby sa hra Star Wars: Battlefront 2 je miláčikom obrovské množstvo užívateľov. Skutočnosť, že strelec získala širokú popularitu, nie je prekvapujúce. Potom, čo hra má veľa funkcií, ktoré priťahujú pozornosť fanúšikov virtuálnych bojovníkov. Budeme vytvoriť niekoľko príkladov. Star Wars: Battlefront 2 ks plná úžasných špeciálnych efektov, má skvelú grafiku a skvelý zvuk, plne prispôsobiteľné riadenie, za predpokladu, vesmírne bitky, rovnako ako v hrateľnosti existuje mnoho skvelých prvkov ako je šprint, zmena triedy bojovníka, prechod z jedného servera na druhý a ďalšie príjemné veci. Tiež boli vykonané zmeny, ako je single-player hra voľby "kampane" a "Capture the Galaxy." Došlo inovácie týkajúce sa tried bojovníkov. Všeobecne platí, že život stojí za to stiahnuť Star Wars: Battlefront 2 a ponorte sa do jej fascinujúce, plné jasných udalostí hrateľnosťou.

Takže by bolo pekné mať pocit tejto lákavé hry. Začiatok obdobia udalosti, ktorá je známa ako Vzostup Ríše. Rozprávanie sa tu koná menom bojovníkov 501. légie republiky. Akcie sa vyvíjali na rôznych miestach. Budete mať možnosť navštíviť planéty a mesiace. Niekoľko príkladov suchozemských lokalít: Hviezda smrti, Dagobah, Tatooine: Mos Eisley Spaceport, Tatooine: Jabba palác, Endor, Hot, a priestor - priestor Hoth Space Maygito Space Yavin, atď

Existujú dve obdobia, z ktorých každý bojujú na dvoch armád, a to Clone Wars éry (republikánska armáda klonov proti droid armády Konfederácie nezávislých systémov) a veku galaktickej občianskej vojny (Rebel Alliance proti galaktickej Ríše). Bitka medzi armádami rôznych epoch je nemožné. V bitke zároveň vstúpiť do armády, ktorá patrí do rovnakej doby. Počas bojov, k dispozícii ako krajiny, krajiny-vzduch a kozmické technológie. Mimochodom, tam sú niektoré mapy, kde si môžete zálohovať na armádu s tankami alebo iných vojenských vozidiel. Majte na pamäti, že každá armáda má svoje vlastné typy zariadení, ale to nebráni použitiu zbraní nepriateľa niekedy.

Rôzne Star Wars: Battlefront 2 úlohou bude dobyť aj tie najnáročnejšie. Počas hry budete musieť vykonať veľa úloh. Iba ak bude aktívny, môžete rozvíjať a pokračovať v ceste. Ako sa hovorí, Rolling Stone zhromažďuje žiadny mach a Ponúkame tieto režimy

- Single (kampaň dobyť galaxii, rýchlu bitku, Výzvy)

- Multiplayer, v ktorom asistenti a súperi sú skutoční ľudia.

Uvidíš, akonáhle video Star Wars: Battlefront 2 ožije na vašom počítači, budete vrhnúť sa strmhlav do víru fantastických akcií a budú môcť zažiť najviac nezabudnuteľný zážitok. Predpokladajme, že máte to šťastie, aby sa dosiahla požadovaná výšky!

 

Star Wars: Battlefront II