Záložky

Star Trek Alien Land

Alternatívne názvy: Star Trek Alien Land

Hra Star Trek Alien Land nová realita.

iPlayer Star Trek Alien Krajina sľubuje, že bude pre všetok ľud sú otvorené v prvom štvrťroku 2016. Vývojári dnes oznámila, že očakávajú prvé registrovaným užívateľom v tom teraz, sľubujú im štartovacie výstroje, ktoré vám dá výhodu v budúcnosti. Po zápase vo voľnom prístupe k pošte uvedená na registračnom formulári príde začiatok oznámenia projektu.

Star Trek na uvoľní obrovské množstvo mediálnych produktov, generácia sa rozrástla za fantastickú históriu Star Trek. Tento vesmír je najrozvinutejšou zo všetkých existujúcich fikčních svetov.

Hra Star Trek Alien Krajina priestor sa naplní vzrušujúce dobrodružstvo, bojov v otvorenom rozlohu galaxií a veľkému počtu lietadiel z najneuveriteľnejších úprav. Zo správy a obrazovky, ktoré budeme postupne rozšíril do viditeľného rastru, ktorý plán bude veľmi kvalitné, na to môže byť vidieť nielen kozmické lode a veľkých planét roztrúsených po celom vesmíre, ale aj menšie planétky a ďalšie vesmírneho odpadu, ktorý môže spôsobiť značné škody na antény jednotka.

Je známe, že hra je multiplayer, na báze prehliadača, klient musí stiahnuť program nebude. Ak chcete začať hrať je potrebná kultový Star Trek registrácia Alien Land, a na tomto konci zvláštne požiadavky. Do jedného mesiaca od začiatku hry bude k dispozícii na webových stránkach, a potom objaví v sociálnych sieťach.

 

 

Prvé správy o hre Star Trek Alien pôdy.

Podľa prvých údajov z autorov všetkých akcií v hre sa bude konať v tekutom priestore, kde hráči budú mať tú česť ho preskúmať. V žánri hry možno pripísať stratégií pre široké spektrum užívateľov, ktorá znamená, že hráč nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti, to jednoducho môže byť dobrý čas so svojimi priateľmi, ale v priebehu vývoja a aktualizácie a funkciami bude oveľa viac ,

V Star Trek Alien Land hra môže byť v jednom z dvoch frakcií, a tretí bude proti všetkým a spojiť to nebude fungovať:

  • Obedinennaya federácie planét - okrem jej Vulcan  vhodyat pozemské bytosti, to je filozofia kombinuje demokracie a vedu;
  • Kolgonskaya Empire - rieši problém výkonu je veľmi militantné,
  • Vid 8472 - tyrani oba závody, ktoré túžia po zničení a rekonštrukcie už nainštalovaná svet, extrémne agresívne.

zaneprázdnený a úlohy v hre bude stačiť, hráči budú musieť znova od nuly vesmírnej základne zriaďovaním v ňom všetko - kontrola, podporu života, ktorý je nevyhnutný pre výrobu života a výrobných zdrojov, čo značne obmedzené v otvorenom priestore. Už vieme, že jedným z najdôležitejších zdrojov, budú ďalšie kovové kryštály. Hra bude dostať kontajnery, ale nie sú otvorené bez špeciálneho kľúča. Je potrebné stanoviť výskum a vývoj a výrobu, vybudovať vlastnú flotilu a zvýšiť jeho veľkosť a zlepšenie výkonnosti v priebehu hry.

hrať hru Star Trek Alien Earth nielenže zapojený do bežnej ekonomickej zložky, hráči čakajú horúce medzihviezdnych vojen, ako nepriatelia riadený umelou inteligenciou a skutočných hráčov, ktorý sa nachádza v prednej časti monitorov svojich vlastných počítačov. Interakcie hráč zahŕňa nielen vojnu, ako súčasť frakcia môže stavať aliancia dohromady, môže vyhrať nad najsilnejší a najviac impozantný súpera.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more