Záložky

Starquake

Alternatívne názvy: STARKVEYK

Prihlásený hra Starquake - masívne multiplayerové RPG vesmírne objekty. Chcete preskúmať vesmír a jeho svety obývajú vytvoriť kolóniu, zúčastniť sa obranných bojov a pritom rozvíjať svoju postavu? Vitajte na Starquake on-line. Venovanie na hru začať registráciou.

Pripojte sa do hry Starquake nie je nič neobvyklé. Budete musieť prísť s menom postavy, zadajte platnú e-mailovú adresu, heslo a overovací kód. Potom si prečítajte a prijmite dohodu užívateľské meno a zákony vesmíru Starquake. Teraz kliknite na "dobytie priestoru" a túto registráciu Starquake vyplnený.

Ďalšie na zadanú e-mailový účet Vám bude zaslaný údajov, a môžete uistite sa, že vaše on-line registrácia na Starquake úspešný. Ďalej zaoberá vytvorením charakteru. Starquake on-line hra nemá rozdelenie podľa rasy a civilizácie - sa narodil na planéte Omega, vybrať si vlastný avatar a dostanete chuť si už získala kozmickú loď, napríklad, ktoré moduly sú nainštalované na ňom, alebo aký typ bytovej jednotky. Pokiaľ ide o zbrane, jeho zisk v obchodaku. Rozsah: laser, plazma, strela, mína, a gravitačné energetické zbrane. Tu, na stanici Omega, môžete získať pokoj a sprievodný muníciu.

V zbraní a posilniť svoju vesmírnu loď hrať hry on-line Starquake budete potrebovať ďalšie moduly

- Planetary - výskum, výroba suroviny, výrobné závody, spracovateľské závody, atď atď S nimi môžete nasadiť svoje aktivity na usporiadanie a kolónií rozvoj jej infraštruktúry;

- Biomodule - špeciálne bonusy základných charakteristík vašej postavy.

Starquake on-line hra, v ktorej bodovací systém je jednoduchý a jasný pre každého - po úspešnom kurze, udelený skúsenostné body. S nimi si môžete kúpiť moduly, alebo zarobiť peniaze (predáva sa s ostatnými hráčmi). Tiež má systém hodností, rozširuje hráčov nad úrovňou 4. Získanie novej hodnosti s ním a dostanete hmatateľné odmeny - celkom šesť titulov a každá úloha prináša nasledujúce 5, 10, 20 a 25 bodov na vašich požiadaviek. Ak chcete získať ďalšie hodnosť, budete musieť zúčastniť tzv boj-cieľ - proti inému hráčovi a mimo ich stanice.

Play Starquake - to je skvelá príležitosť spoznať vesmír. Budete prechádzať galaxie, slnečná sústava planét k návšteve, ktoré patria do rôznych klanov, sa im prostriedky, aby sa zapojili do stavby a jej kolónií. Než začnete hrať hru on-line Starquake čítať "Atlas". Stručne povedané, tam zistíte, že tam je celkom 11 planét a ich päť druhov - vodné a suchozemské, mrazené, plyn a mŕtvy. Najčastejším cieľom pre vývoj je, samozrejme, krajiny planéty. Bohatstvo a nerastných zdrojov, rovnako ako priaznivé prírodné podmienky (prítomnosť kyslíka v atmosfére) z neho robí ideálne miesto pre vytvorenie koloniálneho systému.

Vzhľadom k vyššie uvedenému, niekto by mohol nadobudnúť dojem, že Starquake hrať lepšie iba kalené Roleplayers, ale ponáhľať, aby vás upokojiť - hrať v plnej priestore "voynushki" tu bude tiež možné. Dobytie územia na ochranu svojej kolónie alebo kolónie svojho klanu - to je miesto, kde môžete naplno vyjadriť zručnosti a realizovať ich potenciál, ako vojenský vodca.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more