Záložky

Star duchovia

Alternatívne názvy: Star duchovia

Game Star hry: bitky v solárnom systéme

vesmírnych priestorov vyzýva pravých komandov a hra Star Ghosts sa stala neoficiálnym pokračovaním známych Space Rangers. Sami vývojári sa priznali, že ako základ pre svoj výrobok prevzali prácu autorov z Kyrgyzskej republiky v Kaliningrade. Musím však povedať, že Star Ghosts je oveľa zaujímavejšie. Táto zábava z prvej minúty vám udeľuje sýtosť akcií v prvej misii, kde musíte zničiť nepriateľské lode a dostať sa do brány.

Vesmírny vzhľad je živý - letí okolo malých člnov a pôsobia úchvatné krídlami, asteroidy a úlomky užitočných nerastov plávajú pomaly. Nenechajte si ujsť príležitosť ich vybrať - niektoré budú užitočné pre palivo, iné budú recyklované pre iné potreby.

Your akcie budú odoslané operátori zo stanice, varovanie pred nebezpečenstvom alebo označenie trasy pohybu. A je ľahšie riadiť loď - kliknite na bod označený šípkou pomocou myši a pravdepodobne sa dostanete na adresu.

V hre sú tri frakcie:

  • Avrora
  • Titan
  • Phoenix

Pre svojich bojovníkov, oni a matka a otec urobia všetko, čo je potrebné, a na oplátku vyžadujú nepochybné vykonanie rozkazov. Odlišujú sa len vo vzhľade a typoch kozmických lodí. Pred výberom frakcie, ktorá sa má pripojiť, si prečítajte ich zásady a názory.

Big lodí veľké príležitosti

Skutočným prekvapením hry je to, že v službe Star Ghosts registrácia nie je potrebná, pretože proces začína okamžite. A tu ste pilot malého raketoplánu a okolo mimozemskej krásy a hroziaceho nebezpečenstva. Samozrejme, že chcete rýchlo preniesť na pôsobivú bitevnú loď, ale na to musíte dozrieť, ušetriť nejaké skúsenosti a nejaké peniaze. Ako to urobiť? Rovnako ako v iných hračkách založených na prehliadači:

  • Torgovat
  • Vykonajte úlohy
  • Pri účasti na bojových operáciách

až do tej chvíle, keď si sadnete na strmú loď, súčasná starostlivosť nebude zasahovať, pretože budete musieť ísť do mnohých bitiek. Posilnite pancier, modernizujte motor, inštalujte silné zbrane a spoľahlivé ochranné silové pole a vytvorte priestranný batožinový priestor. Nevyhazujte staré diely, ak ich zbytočne potrebujete, vždy ich môžete predávať na trhu.

Nie je možné vymenovať všetky aspekty modernizácie, pretože existuje viac ako sto z nich. Len si predstavte, koľko príležitostí sa otevírajú Star Ghosts - to je naozaj kozmická škála.

Bude strieľať, strieľať

. Funkciou hrateľnosti je schopnosť napadnúť aj začiatočníkov, čo ich prináša k nervovej poruche. Zďaleka od všetkých vývojárov si dovoľujú takúto slobodu, ale tam je niečo, čo napríklad zvyšuje vlastný ChSV.

Vo všeobecnosti hviezdni duchovia nestratili možnosť streľby v žiadnom prípade. Unavený z pomalých vzťahov so susedom? Vyhlasuj ho za vojnu. Svoju silu môžete merať spojením masových bitiek a účasťou na šéfových bitkách, otravovaním nezrelých hráčov alebo skúsených hráčov.

Bojové zápasy sa uskutočňujú v reálnom čase a v režime, ktorý možno nazvať poloautomatickou. Vaša loď reaguje na nepriateľa, ktorý sa objavil v blízkosti s ohňom, a vašou úlohou je usmerňovať svoje akcie, vybrať si, ktorý nástroj na použitie, čo používať nabíjacie kazety a aké zručnosti používať. Jedná sa o veľmi jednoduchý spôsob ovládania, ale jedinečná taktika sa používa počas hromadných ťažkostí.

Prehrávanie a dokončenie úloh, dostanete užitočné veci, odmeny a veľa zábavy, čo samo o sebe je cenným prínosom. Zostáva iba na to, aby ste privítali veľké víťazstvá a úspechy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more