Záložky

Stalker prihlásený

Alternatívne názvy: Stalker on-line

Napokon, tam bolo to, čo sa očakáva, že všetkých fanúšikov slávnej série hier S. R. Veľa bolo povedané, a prerozprával o tom, ako by to malo vyzerať hry Stalker on-line na rôznych internetových fórach. Všetky veľké vojsko online hráči SNS očakáva okamih, kedy rovnaká on-line hra Stalker poteší je s jeho triumfálnom vstupom na otvorených priestorov na internete.

A hľa, spoločnosť programátorov z Jekaterinburgu Cybertime systému zhromaždil odvahu, a snaží sa vyhovieť želaniam fanúšikov série, vzala tento dlho očakávaný pokus a ukázal nám malo vyzerať on-line hry Stalker. Gratulujeme milí hráči! Teraz si môžete zahrať on-line stalker!

Pre tých, ktorí nevedia. Všetky hry v seriáli S. R. na základe maximálny realizmus simulácia života v uzavretej zóny v Černobyle. A v blízkej budúcnosti, alternatívne, kde IPA došlo silnejšie emisiu žiarenia. To samozrejme ovplyvnilo prostredie zóny. Sa začali objavovať rôzne anomálie, artefakty, atď § Jedná sa o štúdium týchto javov a vysporiadať sa s stalkerov - pustovníci zóny. Pre jedného z nich a budete musieť hrať hru on-line stalker.

V Stalker on-line musieť hrať spustením súbor hry z vášho počítača. Tu si môžete stiahnuť hru na hlavnej stránke hry.
1. V "Stiahnuť hru", potom vyberte jeden z odkazov na prevzatie.
2. Keď archív do hry zaviesť na vašom počítači, extrahovať súbory v ňom.
3. Použitie unzip súboru jednoduchú inštaláciu, a môžete hrať hry on-line stalker.
Potom na hernej stránky, musí byť si prešiel Stalker registráciu.
1. Najprv musíte súhlasiť s pravidlami fóra Stalker-online,
2. Potom zadajte svoje prihlasovacie údaje (meno, pod ktorým budete učiť v hre a na webových stránkach)
3. E-mailová adresa
4. . Potvrdenie hesla
5 Vyberte jazyk, v ktorom sú pohodlné hrať, časové pásmo.
6. Vyplňte jednoduchý test, že registrácia Stalker nasunula živý človek a nie topánok.

Play Stalker prihlásený dostanete len vtedy, ak váš počítač spĺňa nasledujúce minimálne systémové požiadavky:
Minimálne systémové požiadavky:
Video: NVIDIA GeForce 8600, ATI X1600 s SM3. 0 s aspoň 256 MB pamäte
RAM: 2GB
CPU: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)
Systém: najnovšie DirectX 9. 0 ° C,. NET Framework 3.

Pri kontrole v hre pred Stalker otvorí obrovský vesmír zachovanie Entourage boj o prežitie v pásme s obmedzením na Černobyľ. Stalker on-line je v súčasnej dobe v beta verzii. To znamená, že v budúcnosti, mali by ste očakávať len nové vylepšenia z herných vývojárov.

Stalker on-line hra, v ktorej väčšinu času daného vykonávať všetky druhy úloh a questov. Spočiatku sa môže zdať príliš jednoduché, ale s akumuláciou skúseností vaše stalker bude silnejší a prijímať úlohy zamerané, napríklad in-hĺbkové štúdie anomálií zóny. Pre plnenie všetkých úloh získate skúsenosti, že ide o charakteristiky vývoja vášho stalker. Hra nemá jasne definované znakovej triedy, pretože vy sami si môžu vybrať úlohu, ktorá sa ti páči.

Všetky online hry Stalker postavená na demokratických princípoch, kedy právo každý hráč fórum hry publikovať svoje názory a návrhy na svoje obľúbené hry, aby to bolo ešte lepšie. Staňte sa nováčik medzi stalkerov. Môžete si vybrať pre seba osud žoldnier, alebo ísť cestou askézy, a možno by bolo zaujímavé, aby odhalili tajomstvo zóny. Možnosti navigáciu vzrušujúci svet Stalker on-line, je veľa, a každý z nich obsahuje skutočné emócie.
Stalker online hry na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more