Záložky

STALKER: Clear Sky

Alternatívne názvy: STALKER: Clear Sky

Hra STALKER: Clear Sky - fantastický multiplayer role-playing hra v žánri first-person strieľačka, ktorá je oficiálnou súčasťou prequel volal S. : Shadow of Chernobyl. Ako prvej časti a prequel vyvinutý GSC Game World. Stalker Clear Sky hra ukazuje udalosti, ktoré sa odohrali pred rokom tých udalostí, ktoré sú známe z oficiálnej časti pozemku. Smerom k stredu zóny príliš blízko skupina stalkerov. Stane nečakane násilné erupcie, po ktorej sa mení na celú oblasť. Mnoho z vojakov, ktorí sa ocitli v miestach anomálií zomrel. Čoskoro konflikty medzi frakciami, nakoniec rastie do skutočnej vojny o územie a poľných artefakty. Protagonista - žoldnier s názvom Scar. Prežil viac emisií, pričom boli zabití všetci členovia jeho tímu. Zástupcovia tajnej skupiny "Čisté nebo" chudobný muž našiel na železnici na severe bažín a prevezený do ich základne. Je to tu, že Scar oklemalsya a potom začal spolupracovať so svojimi záchrancovia. Čo sa bude diať ďalej, sa môžete dozvedieť, začína hrať Stalker Clear Sky.

Chytený vo svete fantázie, budete si môcť vybrať kurz správania. Môžete sa stať divák alebo aktívnym účastníkom v tom, čo sa deje okolo. Bez ohľadu na vaše akcie svet je vždy bohatý na rôzne akcie. Pri každom kroku môžete očakávať nové prekvapenia. Napríklad, pre ďalšie zase môže byť nakonfigurovaný v priateľskom skupine stalkerov alebo dutinových nebezpečných monštier, pasce, z ktorej je prakticky nemožné sa dostať, alebo cenná trofej. A za účelom vykonávania tejto nezabudnuteľnú cestu, stačí stiahnuť Stalker Clear Sky. Inovatívny život systém simulačné hra ovláda všetky postavy a udalosti v zóne. Preto, svet je naozaj živý a vrtký. Dynamika hry pridáva a zmeniť dennú dobu. V skutočnosti, v deň alebo v noci na ulici záleží na mnohých veciach. Dávame si malý príklad. V tme, mnoho zvierat lepšie vidieť, nebudete rozprávať osoba, ktoré v tme musieť byť ešte opatrnejší. Možno, že v noci sa neoplatí vykláňa prístrešky? Všeobecne platí, že po celú dobu, a budete musieť naučiť rozumieť. Asi tisíc stalkeri úspešne prežiť v tomto svete. Oni vykonávať výskum, ak je to nutné vstúpiť do bitky, aby obchodné transakcie, komunikujú medzi sebou a nezabudnite o zvyšok. Môžete sa stať jedným z nich a žiť životný štýl, ktorý najviac vyhovuje. Našťastie, sloboda rokovania v hre to umožní.

Vyjsť bez úhony z bitky, musíte sa postarať o spoľahlivé zariadenie. Stalker Clear Sky zbrane pomerne rôznorodé, okrem maličkostí, ako sú tlmiče, granátomet, sniper rozsah predmetu na zlepšenie. K dispozícii na použitie a ďalšie doplnkové položky: ochranný odev, lekárničky, detektory, obväzy, ochrana pred žiarením. Akonáhle si stiahnete video Stalker Clear Sky, môže okamžite konať a nakoniec dosiahnuť bohatstvo a slávu, a to aj cez všetky nadchádzajúce problémy.

Prequel môcť potešiť užívateľov s mnohými funkciami, ktorý vás očarí. Život nestojí, a spolu s ním sa mení a obľúbená zábava. Skúste to - nebudete ľutovať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more