Záložky

Spiral Knights

Alternatívne názvy: Spiral Knights

Spiral Knights - multiplayer online role-playing game. Kombinuje rôzne žánre. Vytvorené pre milovníkov dobrodružných cestách po neznámych svetov. Dozviete hodinových planétu a bojovať proti jeho obyvateľov. Spiral Knights hra môže zdať celkom jednoduché, ale v budúcnosti, budete sa cítiť všetky svoje kúzlo.

Čo by sa musel rýchlo presunúť do hry stojí za to začať vytvárať svoj účet v hre. Spiral Knights Who zdieľate druhýkrát. Iba správne určiť požadovanú údaje:

  • Zadajte svoju e-mailovú adresu,
  • Invent a zapíšte heslo, pozostávajúce z nie menej ako šesť znakov.

A môžete okamžite začať hrať hru Spiral Knights. Tu v skorých štádiách môžete prísť s menom pre svoju postavu, alebo môžete použiť náhodný výber názvu internetového programu. A potom vytvoriť postavu - jeho masky, navrhovaných štyroch možností. Môžete si vybrať počiatočné vybavenie, a mimochodom, keď vaša postava sama o sebe už má meč, štít a zbraň. Stále je potrebné rozhodnúť na farbe, ktorá v budúcnosti už nemôže byť zmenený. V tejto fáze ste priradili k vašej postave.

Teraz môžete začať. Uncharted planéta - Clockworks, dostanete neočakávané havárii vaša loď. A so svojimi troma spoločníkmi, ako ste vy rozhodnete izvedyvat územia. Ocitáte sa v meste Haven. Tu je neuveriteľné. Svet je tak fantastické, že neustále mení dodáva.

Spiral Knights hrať podľa toho, ako sa môžete spoločne v cechy, skladajúci sa zo štyroch osôb, a bojovať sám.

Všetky vaše zariadenie a nevyhnutné položky v celej hre, budete mať možnosť predávať v aukcii, alebo jednoducho kúpiť. Ale potom je ideálnou voľbou pre získanie

  • Aukčný a zdroje
  • Žetóny;
  • Kraft;
  • Recepty,
  • Ďalší predaj.

Aukčný a zdroje - schopnosť predať svoje existujúce zdroje v aukcii, pri sledovaní najviac prevádzkových a drahé zdroje.

Žetóny - ako dodatočný príjem. Na každej úrovni vypadne z truhly.

Kraft - predávajú veci vykrmit ceny.

Recepty - predaj predtým zakúpili o lacných receptov.

Predaj - po uplynutí aukcie - aby sa uchádzali o vašom produkte a predať ju.

Všeobecne platí, že je potrebné obrátiť sa na takomto podvode a zlepšiť svoje vybavenie.

Spiral Knights on-line hra vyvinutá cartoony grafiky, ako je jednoduchý, ale celkom kvalitné. Takže si nenechajte sa odradiť, tieto hry poskytujú veľa zábavy a vzrušenia. Hra je tiež celkom zábavné, ako je množstvo masových bojov nie sú splnené všade.

Možnosť hrať hru Spiral Knights zadarmo, výrobcovia sa automaticky zvýši svoj okruh fanúšikov, a to priťahuje ďalších hráčov.

V tomto vzrušujúcom svete a každý môže spadnúť, ale držať to celkom nie je ľahké. Ale stojí za to si vyskúšať! Ďalej, vo svete neznáma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more