Záložky

Sparta War of Empires

Alternatívne názvy: Sparta: Voľby of-Empiress

Zdes môžete očakávať epické bitky, legendárny výkony a samozrejme vzrušujúce dobrodružstvo. Vašou hlavnou úlohou v hre vstúpi do boja s ostatnými hráčmi, rovnako ako najviac nemilosrdný kráľ Xerxes. Kto vyhrá, to a získať moc nad antiky.

Dlya vyhrať budú musieť snažiť pomerne vytvoriť svoj vlastný armádu, budovať a posilňovať múry jeho politiky. Ale to nie je všetko, pretože jeden z dôležitých komponentov sú zdroje:

  • Derevo
  • Zerno
  • Bronza

Razobratsya okolo a začať v Sparte: War of Empires hrať, aby ste prišli na pomoc mu Leonid, kráľ Sparta!

Odnim možný spôsob, ako dosiahnuť úspech je dobytie susednej politiku. Pri tejto hre Sparta: War of Empires zahŕňa viac ako tridsať rôznych jednotiek, ktoré zahŕňajú:

  • stremitelnye macedónskej horsemen
  • stoykie gréckej Hoplite,
  • legendarnye Spartan voiny
  • otvazhnye mirmidontsy

Vse budú v jednom systéme a bude bojovať až do trpkého bok po boku.

Razvivatsya a hrať hry Sparta: War of Empires je možné niekoľkými spôsobmi:

  • V ak nie ste pripravení okamžite bojovať proti skutočnému nepriateľovi, potom je tu možnosť vyskúšať svoju ruku s počítačom nepriateľom. Oracle vám povie, kde si môžete nájsť cenovo cieľ. Pre jeho dobytie náležitým odmenu v podobe skúseností, vojakov a samozrejme, zdrojov.
  • Takzhe tam je iný spôsob, ako zbohatnúť, on buduje Togosa, a potom dobývanie kolónií. Ktorá obsahuje mnoho rôznych zdrojov, takže čím dlhšie kolónie je pod vplyvom, tým viac zdrojov môžete získať. Pravda nemali zabúdať ušľachtilej veliteľa, ktorí tiež chcú súťažiť o tidbits. Preto včas podpisujú dohodu o vzájomnej pomoci s inými politikami, to vám bude ešte silnejší!

Krome túto hru Sparta: War of Empires vám dáva možnosť vytvoriť alianciu alebo sa pripojiť k existujúcej. Ak chcete urobiť, prejdite na najbližšie veľvyslanectvo a urobiť svoju voľbu. Malo by zachytiť čo najviac Pantheon a rozvíjať ich. Avšak, mali by ste byť opatrní, pretože v okolí, a to na východ freestyle Grécko byť krutý nepriateľ perzský kráľ Xerxes a jeho armáda. Budú neustále útočiť na Pantheon. Ale nezúfajte, pretože za víťazstvo nad Peržanmi pri zadávaní bohov dostanete Orichalcum, bude to robiť dispozícii vojakov kráľovskej a dať im silu a energiu dvakrát. Za to, že nikto nemôže odolať svoje armády.

Prezhde spustenie procesu hre budete musieť ísť na oficiálnych stránkach projektu a odovzdať jednoduchú a rýchlu registračný proces, ktorý bude nasledujúci: musíte zadať názov vašej hry; emailová adresa; zadať heslo; zoznámte sa so súhlasom používateľa; stlačte klávesu Sparta: War of Empires registráciu. Teraz sú všetky akcie závisí len na Vás, rýchlo zbierať svoje statočné bojovníkmi, posilniť politiku a začať nový turistiku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more