Záložky

Space Rangers HD

Alternatívne názvy: Space Rangers HD

Game Space Rangers HD: Revolution - dokonalým príkladom toho, ako sa znovu vydala hru vo formáte HD sa môže zmeniť svoj život. S novým projektom dýchanie fanúšikov môže "spomenúť na mladosť" tým, že hrá svoju obľúbenú hru v úplne novom formáte. Navyše pravdepodobnosť prilákať nové publikum je dosť veľký - mladí hráči konečne venovať pozornosť Space Rangers, vnímajú ako niečo nové a hodný, nie keď videl ako bohom zabudnutom vzácnu knihu, v ktorej hral viacerých svojich dedov.

V tej dobe, hra Space Rangers HD: vojna Okrem vytvoril pocit, stávať sa prvý a jediný projekt, ktorý by mohol úspešne kombinuje najlepšie prvky z najrôznejších herných žánrov. V druhej časti hry zápisníka prepletených RPG a arkádové, stratégiu a textových misií. Preto sa vývojári a bolo rozhodnuté, že vdýchnuť nový život je v tejto hre. Okrem nového formátu projektu sa môže pochváliť doplnení niektorých aktualizácií.

Než začnete hrať, musí byť Space Rangers HD: stiahnuť revolúciu. K dnešnému dňu, hra beží bez problémov na všetkých existujúcich operačných systémov, čo je veľmi pohodlné a ľahko odlíšiť od mnohých iných projektov. Tiež projekt môže bežať hladko aj na širokouhlé monitory, obraz je v tomto prípade vyzerá jednoducho ohromujúci. Niet pochýb o tom, v aktualizovanej verzii hry Space Rangers HD: revolúcia bude oveľa zaujímavejšie hrať, a to nielen prostredníctvom zvýšenia kvality, ale cool grafika.

Boli pridané a niektoré z noviniek v hrateľnosti samotnej. Napríklad, vývojári sa rozhodli ďalej komplikovať proces boja a militantné okrem robotických dominators pridané nové triedny nepriatelia - Space Pirates. Napätie na hre sa budete cítiť ihneď po moci Space Rangers HD: vojna Apart k stiahnutiu. Odhaľte tajomstvo a poviem vám, že si môžete vybrať, na ktorej strane brániť svoju postavu. Teraz sa môžete stať ako účastník ľudské koalície a podporovať sily zla.

Prešlo významnými zmenami a zoznam navrhovaných úloh. V návrhu verzii HD-questov a misií sa stal oveľa viac, a to im bude ešte zaujímavejšie. Hra bola implementovaná funkcia pre rokovania a postavy môžu mať vplyv na ich oponentov, nútiť ich, aby svoje rozhodnutie zmeniť a "oktyl", aby som tak povedal.

Rýchlo jazda Space Rangers HD: revolúcia lode textové milovníci dobrodružstva, pretože tu sa ich počet zvýšil niekoľkonásobne. Budete mať možnosť praktizovať všímavosti a logiky, inteligencie a obratnosť.

Pre vizualizáciu (pre tých, kto ešte nezažil hru) a v porovnaní s predchádzajúcou verziou (pre tých, ktorí už mali skúsenosť s projektom), navrhujeme pozrieť sa na hru Space Rangers HD: Revolution video trailer, ktorý je popísaný v detaile všetky dôležité nuansy hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more