Záložky

Space Rangers 2

Alternatívne názvy: Space Rangers 2

Game Space Rangers 2 je pozoruhodná v tom, že bol vyvinutý v Ruskej federácii. Vzhľadom k tomu, tvorcovia projektu bol slávny spoločnosť Elemental Games. Hra bola vydaná na konci roku 2004 a ihneď po prezentácii získal milióny užívateľov po celom svete. Cez jeho úctyhodný (podľa herných štandardov) veku, a projekt k dnešnému dňu ľahko priťahuje hráčov z celého sveta. V západných krajinách, to je známe ako hru Space Rangers 2.

Ďalším rozdielom od väčšiny počítačových hier je kombináciou rôznych žánrov v jednom projekte. Tak, v Space Rangers ľahko zobraziť poznámky RPG a textové dobrodružstvo, najlepšie prvky turn-based a real-time pribúdajúcimi stratégií, a niečo z projektu a vzal akčné hry a arkády. Len aby sa ubezpečil, pokiaľ ide o zvuk a návyková hra, môžete si stiahnuť Space Rangers 2. Môžete očakávať vážne vesmírna dobrodružstvo, ktoré, ako prax ukazuje, sú najzaujímavejšie pre priemerného hráča.

Space Rangers 2: dominators sa dostanete počas 250 rokov po brutálnej vojna skončila s civilizačným klisanov. Ak chcete byť presný, budete cestovať v 3300god. V aréne štyri základné ľudskej civilizácie, s ktorými národ sa rozhodol spolupracovať. Medzi ne patria:

1. Maloqs.

2. Ložiská.

3. Feyany.

4. Gaalians.

Všetci vojaci budú nakoniec musieť prísť spolu v koalícii, pretože nepriatelia sa objaví na obzore - dominators - kibermonstry, ktoré majú svoju vlastnú jedinečnú inteligenciu. Ako môžete vidieť, v Space Rangers 2 hry, budete mať zábavné a vzrušujúce, rozvíjať všetky druhy stratégií, ktoré môžu viesť k víťazstvu vlastného národa. V hre sa budete riadiť svoj vlastný charakter - Space Ranger. Je možné získať širokú škálu zručností, ale toto všetko bude za jediným účelom - zachrániť galaxiu.

V Space Rangers 2 hrdinovia v porovnaní s predchádzajúcimi splátky mierne inovovaný. Teraz je k dispozícii v dvoch nových tried začala - korzármi a žoldnierov. Každý z členov triedy má špeciálne schopnosti, ktoré môžu byť veľkou pomocou v konfrontácii s dominators.

Možno si vybrať váš hrdina bude k dispozícii vo Space Rangers 2 lode lodiach. To je dôležitým dopravným prostriedkom, bez ktorej uspejú zlyhanie. Budete mať možnosť zlepšiť loď a prispôsobiť ho svojim potrebám.

Predtým, než začnete hrať, budete musieť stiahnuť Space Rangers 2. To možno vykonať ľahko a rýchlo pomocou torrentu. Nastavenie projekt trvá menej ako 20 minút, a hneď po ktorej budete môcť ponoriť sa do neuveriteľného sveta priestoru.

Ak chcete vidieť na vlastné oči a predstavte si, čo je to za hru, odporúčame, aby prehodnotila Space Rangers 2 video trailer. To vám pomôže, aby čo najviac správny dojem.

 

Space Rangers 2