Záložky

Space Pioneers 2

Alternatívne názvy: Space Pioneers 2

Space Pioneers 2 on-line - tento priestor prehliadač stratégie, kde sa k boju o moc vo vesmíre. Cieľ - vytvoriť neporaziteľný ríšu v galaxii, kolonizovať obľúbenú planétu, rozvíja priemyselný komplex medziplanetárnej alebo vytvorenie nedobytnú základňu.

Prihlásený hra Space Pioneers 2 nevyžaduje inštaláciu hry klienta a je k dispozícii v každom modernom prehliadači. Všetko, čo je potrebné na spustenie hry, je to Registrovať Space Pioneers 2.

Na hlavnej stránke sa nachádza registračný formulár, kde si môžete vybrať spôsob registrácie, sú tam dva.

Po prvé, pomocou účtu na Facebooku alebo Google, kliknutím na príslušné tlačidlo a postupujte podľa pokynov na registráciu v hre.

Ak sa nezaregistrujete účet na Facebooku a Google, potom budete musieť použiť druhú metódu, zaregistrujte look-účet priamo z miesta hry: v oblasti registračných zadať prihlasovacie (meno), e-mail a heslo, potom potvrďte súhlas s pravidlami hry a stlačte "Registrácia". Registrácia na túto hru Space Pioneers 2 skončil. Potom môžete kliknúť na "Play! . "

Dôležité! Look-registráciu účtu, budete mať prístup ku všetkým hrám komunity automaticky!

Hlavným cieľom hráča je budovať a rozvíjať svoju galaktickú ríšu. Na dosiahnutie tohto cieľa bude potrebné postaviť rad významných stavieb, ktoré budú poskytovať zdroje pre výstavbu a rozvoj Ríše.

Prihlásený hra Space Pioneers 2 má tri typy zdrojov: kovové, krištáľové a trícium.

Treba kov a kryštály, aby bolo možné postaviť budovy, ako aj pre štúdium výskumu, avšak pre niektoré účely môže byť tiež potrebné Tritium (to je tiež používaný ako palivo pre lode).

Okrem týchto zdrojov, stále existujú nanobots - je platené zdroj, ktorý môže skrátiť dobu výstavby budov, lodí a časových štúdií.

Hra má hodnotu ako energia (signalizuje o zvyšné a celkové množstvo energie).

Space Pioneers 2 online hra pre rozvoj svojej ríše má také budovy

Metalloshahta, Kristalloshahta syntezátor a trícium - tieto stavby poskytujú potrebné zdroje pre stavebníctvo;

SES, GPP a veterné turbíny - sa budovy podieľajú na výrobe potrebnej energie;

Lodenica - tu sa bude stavať nové lode, navyše znižuje lodenice stavali;

Laboratory - tu budú študované rôzne štúdie, okrem toho, znižuje čas ich laboratórnej štúdii,

Budovanie dôvery - táto budova znižuje stavbu všetkých budov;

Obchodovanie databázy - môžete vykonávať obchody medzi hráčmi a prenájom Voyager,

Výmenník - tu si môžete previesť nepotrebné vojenské jednotky v zdroji a prenájmu, ako on výmenníka a Megautilizator;

Androidozavod - vďaka nemu výrazne znižuje výstavbu ďalších budov, lodí a obrany

University - vďaka nemu menej času k štúdiu výskumu;

Prombaza - umožňuje pridať staveniska, môžu byť vykonávané paralelne výstavby baní a energetických zariadení.

Game Space Pioneers 2 on-line má dva odbory: obchodník a bojovník.

Ak chcete bojovať, udržiavať sa na bitku, potom je lepšie zvoliť - Warrior, a ak je prioritou je umiestnené vedenie mierovej misie, potom je lepšie - Merchant.

Ďalšie informácie o týchto dvoch profesií si môžete prečítať na herných fórach.

Hra má osem sekcií: Ekonómia, lode, servis, Navy, System, obchodné a ostatní hráči. Každá časť má svoje vlastné menu, ktoré si môžete vybrať položku pre konkrétnu hru problému. Takže, hrať hry Space Pioneers 2 on-line je celkom zaujímavé.

Upozorňujeme, že prvých 14 dní svojho charakteru budú chránené pred útokom, a tak začínajú hrať hry on-line Space Pioneers 2, odporúčam ju použiť chytiť rozvíjať svoju planétu.

Ďalším veľmi zaujímavým rysom tejto hry, je to Holiday. Byť na dovolenke, váš vozový park a planéty čiastočne premenená na inú podprostor, ktorý neumožňuje ďalších účastníkov hry, v mnohých ohľadoch, k útoku svoje impérium. Navyše, počas prázdnin, bane aj naďalej získať zdroje (nie na plnú kapacitu), lode aj naďalej schádzať a stavať budovy.

Rovnako ako mnoho ďalších hier, je tu možnosť, ak chcete, aby členstvo v Aliancii, alebo si vytvoriť vlastné. Pričom, tam sú niektoré výhody v hre.

Všeobecne platí, hrať Space Pioneers 2 je zábavná a vzrušujúca pre každého, kto miluje vesmírna dobrodružstvo.

Space Pioneers 2 Online registrácia je otvorená všetkým prichádzajúcim, tento tajomný svet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more