Záložky

SpaceInvasion

Alternatívne názvy: SpaceInvasion

Zoznámte sa s herným SpaceInvasion on-line. Lesk nové vesmíry a ničenia svetov, ktoré sú milióny rokov staré, sa môžete tešiť na rozsah tejto hry naplno. Online hra SpaceInvasion začína v prehliadači. Ale skôr, než sa ponoríte do hlavy hviezdne bitky, pozrite sa na to, čo systémové požiadavky sú pre nás hra. SpaceInvasion online hra beží v prehliadači. Ak chcete pracovať správne, budete potrebovať nainštalovať Adobe Flash Player. Momentálne sú podporované takmer všetky populárne prehliadače. Pokiaľ ide o hardware - stačí úroveň a počítač Pentium 3 s 16 MB pamäte RAM, hlavná vec, ktorá mali prístup k Internetu.

Pripojte sa do hry SpaceInvasion nespôsobí najmenší problém. Aby bolo možné začať hrať, musíte zadať vami zvolenej prezývku - prezývka, heslo, e-mailovú adresu, dátum narodenia, krajinu pobytu a vyjadrite svoj súhlas s podmienkami tejto zmluvy. Registrácia SpaceInvasion vám dáva schopnosť prijímať aktuality hry, rovnako ako významné herné udalosti k poštovej schránke, ak budete chcieť, môžete partnerský distribúciu.

SpaceInvasion on-line registrácia vám umožní byť v jednom zo svetových galaxií. Môžete si vytvoriť svoj vlastný hviezdny systém, alebo vstúpiť do už existujúceho.

Centrum Vášho hviezdy galaxie - planéta, ktorá môže mať mnoho výhod, ale tam môže byť nevýhody. Jedným z hlavných kvalitatívnych parametrov planéty - dostupnosť zdrojov pre rozvoj (Kryptonite, ruda, kov, korenie), povaha atmosféry môže takisto komplikovať život a energia môže produkovať jeden z troch spôsobov. Tiež, každá planéta má svoju vlastnú teplotu prostredia, jeho fyzické rozmery a koordinuje v galaxii. SpaceInvasion online hra, takže môžete rýchlo vylepšiť svoju planétu, ekonomický a vojenský vývoj sveta môžete sledovať v "revíziu tejto planéte." Tiež budete musieť pozerať na budovy, vykonávať vedecké zlepšenie a budovať a trénovať flotilu.

Hrať hru SpaceInvasion on-line, a to vždy vzrušujúce, pomáha relaxovať, ale to zostane, kde budete musieť použiť bochník, pretože bez príslušného, ​​taktické a ekonomickej prípravy vášho vozového parku a vaša planéta bude zničená súperov.

Pokiaľ sa rozhodnete investovať prostriedky do vedy - to je veľmi dobrý ťah, pretože invistitsii vo vede priniesť zvýšenie ťažby zdrojov alebo výkonu flotily. Medzi budovami stojí za zmienku baňa, ktorí sa podieľajú na ťažbe kovov, kryptonit - dvoch hlavných budov, ktoré poskytujú energiu a zdroje do budovania. Výsledné bohatstvo by mali byť uložené v sklade. Zahrajte si online hry SpaceInvasion si veľmi často, a môžete sledovať život vašej planéte, ale nezabudnite na bojové loďstvo a každá osoba samostatne zárobkovo rešpektovať hráč by mal mať svoj vlastný vozový park. V obchode máte možnosť kúpiť si špeciálnu prácu, ktorá bude pracovať, zatiaľ čo budete hrať SpaceInvasion. S SpaceInvasion môžete hrať odkiaľkoľvek s prístupom na Internet - či už je to mobilný telefón, tablet alebo starý počítač. Hviezdna bitka sa vypuknúť na vašich planétach vám dá príležitosť stretnúť sa s novými ľuďmi a baviť sa.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more