Záložky

Sonic & SEGA All-Stars Racing

Alternatívne názvy: Sonic & SEGA All-Stars Racing

Procesor: Pentium 4/Athlon 64 3. 2 GHz

RAM: 1 GB

Grafická karta: GeForce 7600/Radeon X1300

Na disku: 5. 2GB

Sonic Sega All-Stars rasing - arkádová hra založená na dobrodružstvo jedného z najznámejších herných postáv počítačového sveta, Sonic ježko. Závodné Sonic ponúka nám usporiadať súťaž medzi niektorú z postáv na hernej sérii bizarných automobilu alebo motocykla. Každá z dostupných postáv bude mať svoju výlučnú funkciu, ktorá môže byť použitá pri check-in Sonic Sega All-Stars. Sonic bude môcť premeniť Super Sonic, zvyšuje rýchlosť a silu vášho vozidla. Sonic závodné hry, rovnako ako ďalšie vedľajšie projekty, ako je tenis a mnoho ďalších, ktoré sú založené na myšlienke série, umožňuje druhej strane pohľad na jedného herných svetov a najobľúbenejšie hry v histórii interaktívnej zábavy.

Herné

Pred zápasom Sonic Sega All-Stars rasing ukážeme, veľmi dynamický a pestrý video, kde smaragdové džungli na rôznych vozidiel, lietadiel, automobilov, motocyklov, lietať rozpoznateľné znaky všetkých hier Sonic. Ďalšie Sonic Sega hra s názvom pokročilé menu, kde si môžete vybrať jednu z niekoľkých možností dostupných rás. Prvý z nich sa v Sonic Sega All-hviezdy bude turnaj sa skladá z niekoľkých krokov, a tie zase, ako je klasickej hry Sonic úrovne sa skladajú zo štyroch samostatných epizód. Úvod a ciele v každej fáze - obsadiť popredné miesta, ktoré len tri. Len týmto spôsobom budete môcť vyhrať prestížne pohár a prejdite k ďalšiemu kroku, ktorý bude uzavretý až potom. Okrem turnaja, v hlavnom menu si môžete vybrať ďalšie verzie hry, jednotlivé závody a dokonca aj možnosť, kedy si môžete na jednom počítači hrať so svojím priateľom.

Heroes

Všetky postavy sú známe každému, kto niekedy hral v jednom z príbehov o vysokorýchlostným Sonic ježko. V hre Sonic závod môže hrať nielen pre kladné postavy, ale aj pre neslávne preslávené zbabelcami. Tu sa stretneme so starými priateľmi, ako je Dr Eggman, Tails Fox, Ryu Hazuka, opice Amigo, Sonic sám a mnoho ďalších postáv z vesmíru hernej firmy Sega. Každá postava bude spárovaný s jeho vozidlom, a to nebude možné nahradiť. Kto sú hrdinovia budú používať štvorkolky, a niekto by si prial viac než malé lietadlo. Je pozoruhodné, že v každom z vozidiel Sonic Sega sa bude líšiť nielen vlastnosti svojho pilota, ale unikátne ovládanie.

Kontrola

Sonic Racing nie sú príliš zložité a nároky na prirodzenosti fyzických modelov, však, že nie je nutné, aby hry tohto žánru. Dôležitá vec je vzbura farieb a dynamické akcie, ktoré preteky v streche. Všetky preteky sa budú konať v maximálnej rýchlosti, a vybudí konštantný tlak na plyn, sa snaží efektívnejšie vstúpiť do ďalšej zákruty, zarábať tento bonusové body alebo dočasné zrýchlenie. Vedľa každej z tratí bude usporiadaná krabice so všetkými druhmi užitočných bonusov, ako navádzanie rakiet, min alebo riadeného plynového pedálu. Jedným z najzaujímavejších herných módov vám umožní vykonávať mnoho jednoduchých úloh. Tam je knockout závod, zbiera prstienky, strelnice a oveľa viac.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more