Záložky

Sonic Generations Nostalgia Edition

Alternatívne názvy: Sonic Generations Nostalgia Edition

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz / Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Grafická karta: 512 MB pamäte

Miesto na disku: 11 GB

Hra Sonic Generations bol vyvinutý konštruktérmi a programátorov Sega k 20. výročiu jedného z najobľúbenejších postáv v počítačovom svete - ježko menoval Sonic. Sonic Generations bol prepustený takmer všetky existujúce herné platformu, a sprisahania bolo vykonať fanúšikom statočný rýchlosť ježko na všetkých častiach hry série, pripomínajúce každej zo svojich dobrodružstiev. Hra riadi protagonistu v čase u všetkých predchádzajúcich častiach hry, počnúc prvým, v niektorých to môže cestovať splniť sám.

Computer cesta

Je pozoruhodné, že vývoj hier pre rôzne platformy nejaké rozdiely medzi verziami konzoly, a ten, ktorý bol prepustený pre PC. Takže, Sonic Generations PC má rad významných rozdielov. Prvým z nich je ľahká navigácia prostredníctvom herných úrovní, svetov, z ktorých každá môže byť prístupné zo zvláštneho miesta sveta úrovniach výberu, silne pripomínajúce počiatočnou úrovňou prvých dielov Sonic hry. Navigačný Prvá úroveň Sonic Generations je úplne interaktívne, to môže robiť všetko rovnako ako vo všetkých ostatných - behu, skoku, interakciu s objektmi okolo nás, jediná vec, ktorá nie je vo východiskovej úrovni, aby nepriatelia a vy môžete pohybovať bez bezpečné narazí na iného mutanta alebo zostúpiť na hrotmi. Spočiatku sa hra Sonic Generations nám dáva takmer bezfarebný výber svet úroveň, ale ako budete postupovať cez farby sa stane jasnejšie a otvorí nové úrovne, nesúci hrdinom v klasickom svete je Sonic, moderné, a neskôr otvoril tretinu world - éra Dreamcast.

Sonic Worlds

Všetky tri hry na svete sa od seba líšia, ale zachovať celkovú atmosféru. Každá z úrovní akejkoľvek sveta sa bude skladať zo štyroch vzájomne prepojených epizód, a každá úroveň bude otvorený po prechode predchádzajúcej, a nezáleží na tom, na ktoré svet bude považovať túto úroveň, hra má prísny poriadok. Po prechode modernom svete, kedy Sonic môže vyhrať hlavnú šéf modernom svete Sonic otvorené a bonus štvrtý svet, ktorý je chybný mechanizmus, v rámci ktorej musí hrdina zbierať sedem Chaos smaragdy. Akonáhle sú všetky kamene budú zhromaždené, a mechanizmus je pevný, môžete získať prístup k boju s darebákom všetkých herných svetov.

Bonusy

V každom z aktov všetkých úrovniach hry bude skrytý bonus Red Star Ring, ktorá poskytne príležitosť na otvorenie novej, nepreskúmanej skoršie zručnosti, zvýšiť svoj prevádzkový rýchlosť alebo výšku skákanie hrdinu alebo pridať nové typy útokov, čo je nielen pracovať pre vás na cestu . Mali by ste byť opatrní, pretože umiestnenie piatich hýčkané krúžky objavíte jeden z mnohých priateľov Sonic, malé dialógu pred každou epizódu. Potom, čo cez všetky úrovne, hra nie je chýli ku koncu a pred prehrávača sa otvorí ďalšie misie, kde môžete hrať nielen Sonic, ale aj ďalšie postavy, plnenie osobitných úloh, a získať nejaké ďalšie odmeny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more