Záložky

Piesne solárnych

Alternatívne názvy: Piesne solárnych

Song of Solaris: nie všetko je pokojné v kráľovstve Laputa

Prehlová hra Song of Solaris vás prevedie na kontinent Laputa, ktorý je známy anime fanúšikom. Tu vládne moc magie, podporovaná technológiou. História tohto územia poznala všetky časy a pokojné, a keď to démoni vládli. Ale vďaka Rádu sa v Laputi nenachádzali päťsto rokov. Počas tejto doby obyvatelia zvládli zvyknúť si na pokojný život a jednorožci opäť pasia pokojne na zelených poliach. Avšak zlé sily sa opäť vyhlásili a obyvatelia si čoraz viac začali všimnúť príšery na poli. Je na čase privolať odvážnych hrdinov, ktorí sa nebojí hrať Song of Solaris, vyhladzovať darebákov.

Osoby, triedy a domáce zvieratá

Po dokončení registrácie programu Song of Solaris začnite skúmať nastavenie. Populácia v rozprávkovej krajine vyzerá ako krajšia bábika s veľkými očami, stuhami, krátkymi sukňami a nohavičkami, detskými klobúkmi. V rovnakej dobe na tvári mužského charakteru môže narásť silná fúza a dievčatko sa bude otáčať damašským mečom. A táto armáda je pripravená postaviť sa proti strašným démonom a ohromným príšerám.

Všetky znaky sú rozdelené do šiestich skupín:

    Čarodejníci nie sú najlepší bojovníci v zblížení, ale nie sú o nič horšie, pokiaľ ide o psychologický útok. Pomocou totemov a kúziel preberajú kontrolu nad nepriateľskými jednotkami a kontrolujú situáciu na poli. Vojaci majstrovsky udeľujú svojim mečom, čelia nepriateľovi tvárou v tvár. Po nich je zvyšok trochu práce. Strelci sa držia ďaleko od prednej línie, ale z dlhých pozícií účinne potláčajú nepriateľskú armádu a štartujú na ňom šípky.
  • Lovci odhalia súpera, pohybujú sa po poli a vstupujú do zadnej časti nepriateľskej jednotky. Majú vysokú rýchlosť a vysoký koeficient likvidácie.
  • Magi sú stále fanúšikmi masakru. Keď sa obracia na staré kúzla, zručne ich aplikujú na hromadné ničenie nepriateľa. Ale fyzicky tak slabé, že nebudú odolávať miernemu úderu.
  • Shamáni porazili tamburíny a volali po pomoci duchov, keď sa majú zraniť rany súdnikov. Môžu sa nazývať pacifisti, ktorí sa nezabijú a modlia sa za spásu tých, ktorí sú okolo nich. S pomocou pomáhajú spojeneckí bojovníci s ochranou zdravia a získavajú dočasnú nezraniteľnosť.

V svetovej fantázii je akceptované získavanie rôznych pomocníkov pre domáce zvieratá a tento produkt nie je výnimkou. Tu môžete pestovať svoje vlastné alebo skrotiť divoké zviera, ale okrem zvierat, hráči, draci, elfovia, roboty a rastliny budú sprevádzať hráčov.

Na začiatku sú zvieratá v dvoch štátoch: deti alebo divoké. Dojčatá by mali byť stále zlepšovaní, zhromažďovať skúsenosti v bitkách a získavať predmety. Asistent môžete získať rôznymi spôsobmi:

  • Poraziť monštrum v bitke a potom ho skrotiť him
  • Všetky dungeony pri hľadaní vajcia domáceho jedla
  • Získajte vajcia pre nejaký úspech alebo sa zúčastnite na herných udalostiach
  • Prejdite zakázanú starodávnu cestu a vezmite dračie vajce z bezduchého tela bossa

Čaká od boja

Fighters v iPlayer Song of Solaris sa vyskytuje ako krok za krokom, keď po každej z tvojich výpadov nasleduje odpoveď súpera. Môžete použiť "avtoboem", ale len v prípade, keď nepriateľ jednoducho nemôže spôsobiť vážne zranenie. V ostatných prípadoch funkcia zaručuje 90% stratu z vašej strany.

Najťažšie bojovať s šéfmi a poraziť ich, musíte mať čas na získanie dostatok zručností, aby ste nielen odpudzovali, ale rozdrviť nepriateľa mocou. Ale víťazstvo udelia vývojári a dostanete slušnú odmenu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more