Záložky

Soldiers Inc

Alternatívne názvy: Soldiers Inc

Soldiers Inc - boj o moc.

Soldiers Inc - strategiya Art of War, pre tých užívateľov, ktorí chcú vytvárať vlastné silnú modernú armádu a získať štatút vojenského vodcu a bezkonkurenčný mudrogo pravitelya. Charakteristickým rysom tejto konkrétnej prehliadača pre viac hráčov on - line hier, je to, že ľudia tu bojujú medzi sebou, bez Škriatkovia majú vojenské základne, pechoty, ťažká obrnené vozidlá, lietadlá a žiadne rozprávkové postavy.

Vse Dej sa odohráva vo fiktívnej africkej krajiny. Tam sú minerály a vzácne zdroje, a hráč, ktorý môže ovládať bane a moc, bude môcť úplne vládnuť svetu. Avšak, nie všetky tak jednoduché na tomto svete je obrovská konkurencia, korporácie a krajiny, nepočítajúc v to miestne skupiny a gangy, chcú dostať to, čo chcú. Z tohto dôvodu, len starostlivo navrhnuté stratégie pre víťazstvo, len postavil taktiku boja a múdreho prideľovanie zdrojov v rámci vojenskej základne umožní hráčovi zaujať stanovisko, je potrebné počítať so všetkými ostatnými.

Hra Registrácia konflikt AVP je povinný zložiť to môže byť len pol minúty, je nutné prísť s názvom v príslušnom poli e - mailovú adresu a hra heslá, v tejto hre neexistuje žiadny postup potvrdenie e - mailové adresy, ihneď potom, čo si tieto jednoduché kroky, môžete prejsť do fázy učenia.

Funkcia Soldiers Inc.

Od samého prvý pohľad, bude užívateľ vidieť vynikajúcu kvalitu hry. Je to jasne vidieť všetky detaily a krajiny, a to aj hladký povrch spaľujúcim nie spálené krajine. Hudobné naštudovanie zaznamenal pozadia, dáva náladu a zvukové efekty dopĺňajú realizmus, čo sa deje na obrazovke počítača.

Akcie v hre umenia vojnových konfliktov začínajú s pomerne podrobný návod. Hra má niekoľko zdrojov potrebných pre rozvoj:

  • Palivo;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Vse sú potrebné tieto druhy zdrojov pre počiatočné konštrukčné tím, vojenské, bezpečnostné a zdrojov budov, s ktorými sa v budúcnosti bude budovať a posilňovať armády je pripravený čeliť súpera.

V skorých štádiách, vývojári nemajú šetriť najcennejšie herné menu - diamanty, takže nakladať s nimi je veľmi opatrný, pretože na vyšších úrovniach budú mať nie je tak jednoduché, a ktoré potrebujú pre veľkú.

Cieľom hry vytvoriť účinný a silnú armádu, aby využili kontrola všetkých nových územiach sú bohaté na cenné zdroje, ale hráči si môžu zvoliť aj iné spôsoby, ako rozvíjať svoje pododdelenia. Bez vojny vojaci Inc. neurobili, v prípade, že užívateľ nebude útočiť sám, bude musieť vybudovať silnú obranu, alebo ísť diplomatickou cestou podpisom zmluvy na obranu alebo neútočení.

V hre, okrem skutočné kandidátmi sú v prednej časti počítačov, a tam sú virtuálne súperovi. Boti sú miestne gangy, neváhajú zaútočiť, aj keď ich vojská a nie veľmi silný, môže priniesť problémy.

Soldiers Inc hry rozpore s rozdelením síl - útočných a obranných. Čo armáda na posilnenie stratégie závisí na voľbe hráča, ale v neustálom nedostatku zdrojov môže byť doplnený pri útoku na iných základoch, čo je hra agresívnejší a zaujímavé, pretože jednoducho nikto nebude dotýkať. Ďalší nádherný dar od vývojárov z bunkra, je možné skryť jednotky a zdroje, a po akumuláciu síl naraz hovoriť na súpera.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more