Záložky

Soldiers Inc: Mobilné bojovanie

Alternatívne názvy: Vojaci Inc

Hra vojaci Inc Mobile Warfare vojna kvôli vojne.

Spoločnosť Plarium získala slávu ako vývojár vojenských a ekonomických stratégií a vo svojej zbierke je stále viac a viac nových majstrovských diel. Soldiers Inc Mobile Warfare bol pokračovaním hry"Conflict"a bol prepustený v roku 2013. Nová séria bola vytvorená pomocou nových technológií. Simulácia umiestnení a znakov sa uskutočnila pomocou vylepšenej 3D grafiky a pre animáciu, 3D skenovanie a zachytenie pohybu boli použité.

Soldiers Inc Mobile Warfare je možné stiahnuť zdarma, ale niektoré add-ony stojí za to. Pre bezpečnosť nákupov v nastaveniach je lepšie vložiť heslo a nikomu to nehovoriť.

Suzhet hry.

Výhody sa rozvinú v roku 2037. v krajine vynájdenej autormi Selva de Fuego, ktorá je v Južnej Amerike. Množstvo vojakov sa tu zhromaždí s jedným cieľom, aby dostali vzorec"Panacea"a pochopili, aké nebezpečné je.

Vytvoril vakcínu Corporation"Phoenix", hovoriac, že ​​ich nález vyrieši veľa problémov. Jeho účinok na ľudské telo je jedinečný, zhromažďuje fyzické aj duševné údaje. Keď získate výhodu nad ostatnými, môžete rýchlo využiť moc, uložiť si vlastnú objednávku a dokonca ovládať svet. Od staroveku mnohí hľadali toto, a teraz existuje skutočná hrozba, že vzorec padne do rúk známych darebákov.

Okolo vynálezov vedcov sa rozvinula skutočná vojna. Úrady sa zrazili s lobiami, korporáciami, povstalcami, štátnymi a súkromnými armádami. Hráč si vyberie stranu a po čele s oddelením odíde do Selva de Fuego, aby prelomil tábor na voľnom území a vyvinul ho do opevnenej základne.

Prehliadač verzia hry vám umožní stiahnuť Soldiers Inc Mobile Warfare do vášho počítača. Nijako sa nebude líšiť od mobilnej verzie s rovnakými vlastnosťami:

  Funkcie herného procesu.

 • Postupný pre voľný herný proces
 • Prístup k viacerým jazykom
 • Excellentná grafika s podrobnosťami v 3D
 • Atraktívny boj
 • Účasť na misiách
 • Vytvorenie aliancií
 • Pravidlá pre jedného hráča

Game Soldiers Inc Mobile Warfare strieda vojenské operácie s okamihmi oddychu, aby ste mohli venovať pozornosť:

 • Výhody zdrojov
 • Ole vojakov a zariadení
 • Zlepšenie vybavenia
 • Pre štúdium lokality
 • Distribúcia úloh

Mali by ste vždy mať na pamäti, že nepriateľ neustále buduje svoju silu. Aby ste to vydržali, potrebujete aj rýchle tanky, vysokorýchlostné lietadlá, prieskumné lietadlá, bojové roboty a dobre vyškolených vojakov. Nezabudnite preskúmať okolie. Vďaka prieskumu zabezpečujete nielen prístup k základni, ale je tiež možné nájsť ložiská nerastov alebo nájsť cache s dôležitými artefaktmi.

Dôležitá úloha, ktorú zohráva vybavenie vojakov. Vojaci Inc Mobile Warfare hra vám umožní úspešne kombinovať dostupné položky uniformy a zbrane. Môžete vytvoriť efektívny model takmer nezraniteľného, ​​mobilného a takticky dokonalého bojovníka. Ak chcete dosiahnuť cieľ, zvoľte, aké bude vaše správanie. Niekedy je lepšie napadnúť najprv pomocou efektu prekvapenia. Inokedy je lepšie brániť sa, používať vlastnosti oblasti pre seba pre seba.

Game Soldiers Inc. preberá aktívnu spoluprácu s ostatnými hráčmi. Pri niektorých je potrebné uzavrieť priateľské dohody a vytvoriť aliancie, iné sa premenia na neľútostných nepriateľov. Tiež sa zúčastňujte turnajov, kompletných questov a prejdených questov, aby získali cenné ceny za úspechy. Možno všetko, hlavnou vecou nie je vzdanie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more