Záložky

Soldier Front 2

Alternatívne názvy: Soldier Front 2

Soldier Front Game 2 je bezplatná on-line počítačová hra v štýle strelca. Táto hra - pokračovanie prvého dielu z najpopulárnejších hier na svete.

English sa vykonáva v hre Soldier Front 2 registrácii. Pre registráciu v Soldier Front 2 musí implementovať nasledujúce odporúčania:

1) Prihláste sa do hry Soldier Front 2, s použitím jeho hľadanie ktoromkoľvek vyhľadávači.

2) V nadväznosti na to, budete musieť kliknúť na tlačidlo « Spievaj ». Potom by ste mali objaviť pred registračnom formulári hry Soldier Front 2. Na tomto formulári môžete tiež dať registrácii prednostné cez Facebook (social network na internete). Nižšie je uvedený popis štandardu registrácii v hre.

3), potom prvý riadok je nutné zadať Váš e-mail (e-mailovú adresu).

3) Potom zadajte svoje dátum narodenia.

4) Potom napíšte kód, ktorý je uvedený v ďalšom riadku.

5) A nakoniec kliknite na tlačidlo políčko « Spievaj a hrať ! . " Kliknutím na túto súhlasíte so všetkými pravidlami hry Soldier Front 2.

Hrať hry on-line vojak vpredu 2 dospelí môžu ľudia, ktorí sa zaregistrovali na stránkach hry. Musíte tiež dávať pozor na systémové požiadavky pre hru na:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - OS ( pôsobí systém ).

Intel Pentium 4 Marchi. 0GHz - CPU ( procesor ).

2 CZ - RAM ( RAM ).

NVDIA Geforce 6600 - GPU ( video ).

Priame X 9. 0 - Zvuk (zvuk).

Soldier Front Game 2 si môžete zahrať nasledujúcich tried:

1) Delta Force bol vytvorený po početných teroristických incidentov v roku 1970 v USA. Táto skupina bola založená na základe SAS .

2) Special Forces - bol tvoril v roku 1949. Táto skupina je Rus. Ona bol vytvorený pod vedením ozbrojených síl ZSSR počas druhej svetovej vojny.

3) SAS - bola založená v júli 1941 David Stirling vo Veľkej Británii. Spočiatku skupina bola vytvorená infiltrovať nemeckej sily zo severnej Afriky a útok zozadu počas druhej svetovej vojny.

4) GIGN - Táto skupina bola vytvorená v roku Francúzsko osobitná pracovná skupina 1973 [_8_ ].

5) GAFE - bol pôvodne vytvorený v roku 1986 s cieľom zaistiť bezpečnosť na majstrovstvách sveta v Mexiku. Teraz je neoddeliteľnou súčasťou mexickej armády.

6 ) UDT - Južná Kórea U príkaz bol vytvorený [_85_ ] v roku 1955 . Podporujú silný vzťah s US Navy SEALs .

Game 2 online Soldier Front je vyhľadávaný on-line hra pre tých, ktorí sa chcú cítiť vojenskú bitku. Budete sa cítiť sám ako vojak v jednej z najznámejších skupín na svete.

SF 2 hra - to je počítačová hra pre skutočné, odvážne hráčov, ktorí nestrashno stretávajú rôzne ťažkosti.

Prihlásiť sa počítačové hry Soldier Front 2 žiť a užívať si svoje úspechy a pokrok v hre. Ponorte sa do neuveriteľného sveta Soldier Front 2 Online je neporazený tento vojak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more