Záložky

SoccerStar

Alternatívne názvy: SoccerStar

SoccerStar on-line - bez prehliadača multiplayer hra športové žáner, je obkolesený vo vtipnom štýle. Projekt vývojári, L39 Studios, a publikoval činy ako dynamit. V hernom svete si nemali brať na zničujúce úlohe trénera, namiesto toho si bude behať po ihrisku a strieľať góly, pocit slobody a radosť z víťazstva. Vaša postava - nováčik, ktorý do budúcnosti je predurčený, aby sa stal skutočnou hviezdou. Môžete ho určite povedie k lepšej budúcnosti, zdokonaľovať svoje zručnosti rany. Čo môže viac gólov, tým rýchlejšie príde uznanie. Vyberte si svoju pozíciu a ďalej ku sláve!

SoccerStar registrácia otvára dvere k športu so všetkými svojimi vyhliadkami. Vytvoriť účet nie je ťažké. Musíte zadať v oblasti špeciálny tvar týchto informácií: meno hráča, e-mailovú adresu, heslo. Musíte tiež vybrať pohlavie, ale tiež dať zaškrtnite v potvrdení o prijatí všeobecných podmienok a pravidiel hry. Mimochodom, pri tvorbe postavy si môžete vybrať vzhľad, potom existuje funkcia, ako zmeniť tvár.

Play SoccerStar k dispozícii všetkým prichádzajúcim. Zaťaženie nebude mať nič. Systémové požiadavky sú nízke, a preto sa nemusia obávať, že v prípade, že konfigurácia počítača je rovnaký v pohode výkon. Hlavná vec, ktorá bola nainštalovaná platforma Windows 98/2000/ME/XP, bol k dispozícii jeden z moderných prehliadačov a internetu bolo pripojené.

Takže ste sa niekto z ambicióznych hráčov. Čo konkrétne budete robiť? Záleží na tom, akú profesiu si vybrať z nasledujúcich možností: útočník, záložníka, obranca a brankára. Závisí na triede funkcií, ktoré budú vyčlenené na vás počas zápasov. Ale v každom prípade sa bude musieť vysporiadať s takými parametrami ako smer nárazu, uhol nárazu, točiť loptu a silu nárazu. Bude schopný správne exponovať - ​​verí, že úspech vo vrecku!

Staňte sa členom futbalového klubu - a potom spoločne so svojim kamarátom, aby sa dosiahla výšky športovej kariéry. Pamätajte si, že len tým, že pracuje spoločne, môžete vyhrať nepriateľský tím. Je to druh športu, kde každý sám za seba. Mimochodom, v prípade potreby, v čase, keď si môžete vytvoriť svoj vlastný klub, ak sa vám nepáči, že je súčasťou jednej z tých existujúcich. Možno pre klub niektoré zlepšenia, a to tréner, manažér a štadiónu.

Veľa záleží na príprave na ďalší zápas. Začiatok SoccerStar hrať si len musieť neustále trénovať svojho hrdinu. Ďalšie faktory ovplyvňujú pohodu futbalistu, a teda aj na jeho dôvere. Jedná sa o oblečenie, ktoré možno zmeniť pomocou kostyumizatsii a, samozrejme, jedlo. Ak môžete pochopiť zmysel života športovca, bude SoccerStar hra veľmi vzrušujúce pre vás cvičenie.

Mimochodom, SoccerStar on-line hráči účty a zarábať peniaze. V prípadoch, keď sú peniaze, aby sa všetky potrebné? Budete zarábať herné menu a hviezdy. Zatiaľ čo úroveň zisku závisí na rovnakej popularite. Čoskoro budete môcť dovoliť a slušný dovolenku a dobré jedlo, a chladné oblečenie.

Možno, že máte záujem o otázku, ako často môžete ísť na ihrisko s loptou, predviesť svoj talent. Majstrovstvá trvať sedemnásť dní a každý deň počas tejto doby kluby držať dva zápasy za deň. Takže to nebude nudiť! Je potrebné povedať, že tím spočiatku pracujú počítačových znaky, je nutné, aby ste okamžite začať schopný riadiť loptu.

Funny futbalový zápas je iný v tom, že hra je ľahké pochopiť. Dokonca aj keď ste nikdy nehral v reálnom živote beží po ihrisku v poslednej dobe späť do školy včas, tak sa vám šanca na rovnakej úrovni s ostatnými hráčmi, aj keď sa môžu pochváliť bohaté skúsenosti. Tie sa rýchlo naučiť a pochopiť všetky nuansy. Čoskoro sa pristihnem myslel, že deň a nemôže žiť bez artefaktov farebné hry! Zaregistrujte sa teraz rozvíjať svoje vlastné dividendy! Čím dlhšie hrajú podstatnú poplatku, a teda možnosti. Nechajte život futbalista prinesie vám radosť! Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more