Záložky

Sniper: Ghost Warrior 2

Alternatívne názvy: Sniper: Ghost Warrior 2

Hra Sniper: Ghost Warrior 2 - pokračovanie videohry Sniper: Ghost Warrior, vytvorený rovnakej firmy vo Varšave City Interactive vo vojenskej strelca žánru od 1. osobe. Opustil hru Sniper: Ghost Warrior 2 ks tri roky po svojom predchodcovi na začiatku roku 2013. Lokalizácia na území Ruskej federácie sa spoločnosť "New Disc".

Poľskí vývojári našli malý výklenok obsadený hry. Hráči, ktorí sú naozaj vášnivý ohňom sniper, nezabudnite na silu dvoch alebo troch hrách, ktoré poskytujú skutočné balistiku. Ten niekto je rád, si môžete stiahnuť Sniper: Ghost Warrior 2 a stať sniper elitnej komando vytvorené pre špeciálne operácie zničiť tie zlé strýkovia bez ohľadu na to, kde na svete, ktoré chcú vykonávať svoje obchodné záležitosti zlé.

Na rozdiel od svojho predchodcu, aktuálne hra Sniper Ghost Warrior 2 stanovuje misie nevymysleli nejaké tropické krajine, ale úplne konkrétne v Sarajeve, na Filipínach a Tibetu. Podľa geografického umiestnenia akciu sa bude konať nielen v horách alebo v mestských oblastiach, ale aj v džungli.

Všetky z týchto miest je úžasný pohľad na výšku grafu. To nie je náhoda. Po prvej časť poľských sniper streľby predal 3. 000. 000 výtlačkov, si mohol dovoliť kúpiť Sniper: Ghost Warrior 2 je viac pokročilý engine CryENGINE 3. A táto skutočnosť je automaticky lepšia AI, ktorý je schopný vypočítať správanie nepriateľov značne komplikovaných vzorcov.

Ak začnete vo Sniper: Ghost Warrior 2 hra, môžete sa zoznámiť s nasledujúcimi znakmi:

• K. "Sandman" Anderson - protagonista, už v hodnosti kapitána, špeciálne ostreľovacia zved, je skupina elitných mariňákov "Force Recon". Bezchybne vlastné lovecké a strelecké zručnosti, učia to už od útleho veku.

• K. Meddkos - strelec v Sarajeve, zradca. Zomrie na konci hry.

• Diaz - CIA. Gunner.

• Gomez a Wheeler - postavy z druhého plánu.

Aby bolo možné rozhodnúť, či chcete hrať v tomto sniper fotografovanie simulátore, môžete hľadať na internete o hru Sniper: Ghost Warrior 2 video. Po zhliadnutí mnohých videí s recenziami a prívesy hry, môžete vidieť na vlastné oči, že druhá časť poľských sniper streľby fungovalo oveľa lepšie ako prvú. Navyše, okrem toho, že tu bol zavedený úplne realistická balistika natáčanie vo Sniper: Ghost Warrior 2 možno použiť 6 pušky, prístroje pre nočné videnie, melee zbraň, rôzne výbušniny, okuliare a tak termokamery atď Veľa hráčov, ktorí sú fanúšikovia ostreľovacia simulátorov osloví natoľko závažné prístup k natáčanie, keď potrebujete vziať do úvahy nielen závažnosť, ale aj rýchlosť a smer vetra, poloha, respiračné hráč frekvencia, vzdialenosť k cieľu. Tieto a ďalšie podrobnosti o hre nájdete, ak pôjdete na herný oficiálnych internetových stránkach http://www. ag. ru/games/sniper-ghost-warrior-2, návštevy akýkoľvek hráč, ktorý prehadzovať všetky pochybnosti a rozhodnúť Sniper Ghost Warrior 2. stiahnuť a nainštalovať hru na počítači tráviť mnoho hodín priechodu navrhovaných vývojárov misií.

Buďte opatrní, pozor, presný v plnení úloh, neviditeľný pre nepriateľom a zároveň určí.

Veľa šťastia!

 

Sniper: Ghost Warrior 2