Záložky

Sniper: Ghost Warrior

Alternatívne názvy: Sniper: Ghost Warrior

Hra Sniper: Ghost Warrior - počítačová hra vývojári z Varšavskej City Interactive, ktorá sa uvoľní vo svetle skorého leta 2010 Poľská spoločnosť vykonala vojenskú strieľačku z prvej osoby. Tu uvidíte nádherné špeciálne efekty, a vplyv ich prítomnosti na obrazovke monitora. A to je pravdepodobne spôsobené tým, že vývojári vzali svoju hru dosť inteligentný motora Chrome Engine 4.

Vaša postava - elitnej amerických ozbrojených síl, sniper, super-Pro, ktorý ho hodil do nepriateľskej línie, ale skôr v nejakej vzdialenej krajine. Power v tejto krajine zhabaný armádou. Obyčajní ľudia proti vládnucej junte ozbrojení, a mali by pomôcť náš sniper. A musím povedať, že pre takéto vývojárov úlohy v Sniper: Ghost Warrior pc nastaviť dobrú hrateľnosť. To je dobre premyslená ovládať hlavnú postavu, a to vojenská akčná hra je veľmi dôležité. Po tom všetkom, čo misia ste nebola vykonaná, ak váš súper bol tajne odstránená, s najväčšou vzdialenosti. No, to bolo utajené. Ale vždy prejsť všetky úlohy v "stealth", prechádzajúcej všetkých nepriateľov nepozorovane zlyhania. Niekedy sa vaša postava jednoducho skratovať začať boj. Budete musieť zdieľať s poriadková polícia zničiť nepriateľa v rôznych budov a stavieb. Navyše, vývojári pracovali veľmi chladné poslanie, ktoré nie je potrebné ničiť jedného nepriateľa, ale niekoľko protivníkov naraz. Chlapci od City Interactive robil všetko, aby uľahčila postup týchto misií, značenie istým spôsobom ciele, ktoré musia byť zničené na prvom mieste, a ktorá sa po. A to nie je nutné, že primárnym cieľom bolo v tesnej blízkosti útočníkov. Takže, ak ste sa rozhodli Sniper: Ghost Warrior stiahnuť a nainštalovať do počítača, uistite sa, že táto misia bude potrebné "odstrániť" ten bojovník, ktorý je niekde na vzdialených prístupoch, ale zároveň stojí vedľa s "tlačidlo panic." Rôzne misie (šestnásť ich v hre), budete rozvíjať taktiku na konkrétnu situáciu. Jedna taktika je byť, ak je to nutné, zničiť vodcu nepriateľa, ak je to potrebné, ďalšie taktika podkopávať vojenské zariadenia alebo budovy, a úplne inak by mal konať, ak bude súčasťou výsadku, zaútočí v hlbokom tyle nepriateľa tábora nepriateľa.

Aby Sniper: Ghost Warrior hry a plniť všetky úlohy, ktoré tam sú štyri druhy ostreľovacia zbrane. Shoot týchto pušiek by mal byť schopný. Vzhľadom k tomu, aby zasiahla cieľ bude musieť vziať do úvahy trajektóriu guľôčky tým, že korekcia rýchlosti a smeru vetra, tak aj na gravitačné zložky.

Hlavné zbraň hráč sú rôzne typy pušky, zbrane na blízko, výbušniny, atď § V hre sú 4 typy pušky. Podľa vývojárov, trajektórie strely sa vypočíta po korekcii na vietor a gravitácia. Zaujímavý bod: akonáhle narazí svoj cieľ - kamera okamžite začne sledovať guľku letiaci preč! Stále je hlavná postava v arzenálu výbušnín a zbraní pre boj zblízka.

Ak sa stále nemôžete rozhodnúť, či by ste mali Sniper Ghost Warrior k stiahnutiu, zadajte do vyhľadávacieho riadku prehliadača vidieť Sniper: Ghost Warrior videa. Na internete existuje mnoho prívesy a hodnotenia tejto hry. Po zhliadnutí týchto videí, uistite sa, že hra Sniper Ghost Warrior stojí za to skúsiť to v ich rukách.

Veľa šťastia! Choď do toho!

 

Sniper: Ghost Warrior