Záložky

Skyrama

Alternatívne názvy: Skayrama

Skyrama hry online - letisko zadarmo simulátor, kde sa stanete riaditeľom svoje vlastné letisko.

Ak chcete hrať Skyrama, musíte mať systémové požiadavky:

Minimum:

• Operačný systém Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• Procesor Pentium © III 1,6 GHz alebo (Mac OSX) kompatibilné počítač;

• Kartové Video 16MB 32 MB alebo viac;

• Pamäť 265 MB RAM, odporúča sa 512 MB RAM;

• Flash Player Adobe / Macromedia Flash Player verzie 9. 115. 0,

• Internet Explorer od verzie 6 a Firefox s druhou verziou.

Odporúčané:

• Operačný systém Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 3GHz;

• Pamäť 2 GB a viac,

• grafická karta NVIDIA rady GeForce 8800 alebo ATI Radeon série 4800, 512 mb

Skyrama online hra vyžaduje žiadne sťahovanie a inštalácia, stačí len prejsť Skyrama registrácii. Pripojte sa do hry Skyrama je takto:

1. Zadajte prezývku - meno, pod ktorým budete hrať.

2. Zadajte heslo a zopakovať.

3. Zadajte e-mail.

4. A súhlasíte s podmienkami dohody o užívateľa a stať sa registrovaným hráčom.

Akonáhle je registrácia dokončená Skyrama, byť zodpovedný, čo robiť - vybudovať svoje vlastné letisko!

Hrať online hru Skyrama nielen zaujímavé, ale aj užitočné, pretože tu zadeystvuete všetky svoje organizačné schopnosti. Neexistujú žiadne obmedzenia a limity pre rozvoj letiska - zadarmo vo svojich fantáziách.

Musíte sa postaviť služieb políčka lietadiel a terminálov pre cestujúcich. V Skyrama on-line všetky založené na princípe spolupráce medzi subjektmi - bude schopný organizovať rokmi navzájom a vymieňať tovar. Letisko na návšteve u priateľov a pozýva ich k návšteve svojej vlastnej môže zmeniť váš letisko v najväčšej dopravný uzol!

Hra obsahuje veľké množstvo lietadiel a krajiny. Svojho vkusu a interiéru vybaviť vytvoriť dizajn, ktorý vám poskytne maximálny individualitu vlastné letisko. Zdobenie rôzne letiskové budovy a farebné objekty budú priťahovať pozornosť nových cestujúcich.

V Skyrama rozhodne zábavné. Na začiatku, vaše letisko je veľmi malé a veľmi vyvinuté - to nemá žiadne budovy, ani infraštruktúru a len jednu pristávaciu dráhu. V priebehu hry, hlavným cieľom je premeniť v obrovské medzinárodné letisko vykonávaním rôznych úloh.

S len jedným dráhy, by mali zabezpečiť, že to bolo vždy zadarmo. Práve pristál, okamžite uvoľnite pás pre ďalšie čakajúce pristátie. Po pristátí inú rovinu, dostanete malý poplatok, ktorý neskôr môže investovať do obstarania viac moderných lietadiel. Akonáhle zarobiť dosť peňazí, pozrite sa v obchode, kde je veľa nových lietadiel.

Tiež, s výnimkou pre použitie v hre zarobené peniaze, majú možnosť používať ich vlastné peniaze. Ak to chcete vykonať, stačí previesť ich do hry. Preto, budete mať peniaze nielen na výstavbu nových luxusných domov, ale aj na výstavbu parkovísk a autobusovej zastávky.

Ak ste dokončili výstavbu všetkých potrebných budov a zaasfaltiruete dráhy, bude musieť nájsť spôsoby, ako prilákať cestujúcich. Jedna taká metóda je výstavba jasných úžasných stavieb. V dosiahnutie úspechu cestujúci zohrávajú kľúčovú úlohu, takže každý možný spôsob, ako priviesť do svojho letiska.

Hrať online hru Skyrama nikdy nebudete nudiť - je tam vždy veľa práce: budete musieť uspokojiť všetky lietadlá vykonávať ich kontrolu, riadenie nakladanie a vykladanie batožiny, pripraviť lietadlo na ďalší let ...

Veľmi zaujímavé sledovať osobného života hrdinu - budú môcť zistiť, kto začal ďalšie nové ovládače a prečo pilot pohádal s najvyšším letuška.

Prihlásený hra Skayrama umožní baviť a tráviť svoj voľný čas. Vydajte sa na najodľahlejších malých kútov planéty - ísť hore do neba a dobyť nových výšin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more