Záložky

Skyburg

Alternatívne názvy: Skayburg

Skyburg je nové slovo pre virtuálny herný svet

Ruská spoločnosť Awesomatic Games je ešte stále nováčikom pri tvorbe MMORPG hračiek, ale už získala fanúšikov, ktorí si obľúbili hru Skyburg. Je to skutočne štýlový, charizmatický výrobok v štýle para-punk, v ktorom najdôležitejším dopravným prostriedkom je vzducholodi a vedci experimentujú s oslami s psychotropnými schopnosťami.

Pri otvorení sveta s lietajúcimi mestami, mutantmi a zombíkmi po apokalypse, ale ktoré nie sú prezentované v ponurých atmosférach, ale s humorom a kresleným štýlom kreslených komiksov.

Hráči čakajú na silných súperov, neuveriteľné nebezpečenstvo a porazia ich, potrebujete vlastnú flotilu. Krehké dievčatá, rockoví kytaristi, skateristi, cyklisti vychádzajú na bojovom poli s ťažkými obuškami, nunchuckami, kanónmi. Čaká vás:

 • Bitky
 • Torgovlya
 • Pravidelné výlety mimo hraníc mesta
 • Podarki
 • Kvesty
 • Odsávanie a iné úlohy

No, čo je vaša sila?

Záleží na vás, či môžete prechádzať cez jazero smrti, zahalené strašnými zombiemi a vyhýbať sa smrti. Ak sa v meste Skyburg súperi súperia v silách, potom mimo neho budete potrebovať maximálne šťastie a život, aby ste nastavili teplo zlých duchov.

.Vyhrať každý detail je dôležité: koľko vojakov je najatých, ako sú umiestnené na mieste, aké zručnosti používať. Aby ste sa mohli hrať v Skyburgu, nemusíte sa riadiť postupmi, ktoré stanovuje sprisahanie. Všetky kroky sú vaše rozhodnutie. Aj keď potrebujete vykonať konkrétnu úlohu, len vy sa rozhodnete, ako to urobiť. Po potyčke sa podrobnejšie pozrite, aké straty nepriateľ trpel, čo ste, a okamžite získané trofeje sú viditeľné. Ale keďže sú vaši protivníci skutoční hráči, dôjde k registrácii Skyburgu, ktorá vás zmení na obyvateľov nebeského mesta Skyburg.

Vyberte body obrany a rozdeľte jednotky na bojisko: osly, rockové gitaristy, televízne roboty s vrtuľami, želé a trojčlenné tvory a ďalšie. Keď je uvedený signál na začiatok bitky, už nemôžete ovládať postavy a niečo zmeniť. Budú konať nezávisle a len pozorujete situáciu, nemôžete nič meniť, aj keď vidíte svoju vlastnú chybu pri zosúlaďovaní síl.

Mena nebeského života

Bez zlatej rezervy bude ťažké odolať protihráčom a jeden z dôležitých bodov, ktorý treba dodržiavať, je vyhrať buchty. Každý deň sa dostanete do hry, dostanete bonus, ktorý sa zvyšuje vždy. Ak prvý deň na vašom účte klesne 250 jednotiek, potom sa suma zvýši: 500, 1100 Bude existovať aj bonus na víťazstvo v bitkách, ale kde ich môžem minúť? Upgrade vašej vzducholode, urobíte z neho skutočné vojnové monštrum. Je užitočné kúpiť všetky druhy špeciálnych schopností, napríklad:

 • liečebná sila pre uzdravenie vlastného squad
 • Powerful air strike
 • Minimálny alebo maximálny útok
 • Energiyu
 • Additional Life

I pár pekných slov

Skyburg iPlayer je navrhnutý tak, aby ho bolo možné prehrávať okrem počítača aj na tabletách a mobilných telefónoch. Vývojári naďalej naprávajú chyby, neustále zlepšujú produkt a pracujú pre budúcnosť. Môže to chvíľu trvať a stratégia prehliadača bude doplnená novými znakmi a funkciami. Ale teraz je nádherná. Je pekné, že dlho nemusíte chápať funkcie a manažment, registrovať sa, hrať sa a hrať sa na vaše potešenie. A je tu niečo, z čoho sa môže pochváliť: krásna grafika, originálny štýl, rôzne akcie, nenápadný humor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more