Záložky

Sága

Alternatívne názvy: Sága

Ak chcete začať hrať hru Legenda on-line, budete potrebovať nasledujúce systémové požiadavky:

· Prehliadač s podporou rámy a JavaScript;

· Doporučený prehliadač pre túto hru je Microsoft Internet Explorer 6. 0 alebo vyššej. Prehliadač Opera sa neodporúča, pretože je možné, nesprávne zobrazenie akéhokoľvek odkazu, nesprávne fungovanie niektorých klávesových skratiek;

· Minimálne rozlíšenie obrazovky - 800x600, odporúčané - 1024x768 .

Aby bolo možné začať hrať legenda, je potrebné vyplniť registračný formulár. Pripojiť Legend obsahuje niekoľko položiek:

1. Zadajte meno charakteru;

2

. Invent heslo. Pokúste sa prísť s komplexným heslom, takže nikto okrem vás nedokázal uhádnuť,

3

. Výber pretekársky charakter,

4. Vyberte pohlavie charakteru.

Legenda online hra obývaný rôznych rás, z ktorých každý má svoje vlastné výhody. V legende on-line sa môžete stať členom jedného zo závodov uvedených

· Ľudia,

· Elfovia,

· Trpaslíci,

· Hobiti,

· Trpaslíci.

Ľudia sú najuniverzálnejšie závod. Sú rovnako zlikvidovať akéhokoľvek typu činnosti. Vzhľadom na povahu tejto rasy je veľmi pohostinní, ale nikdy stratiť ostražitosť. Ľudia sa ľahko vycvičiť nejaké zbrane zručnosti, ale vynikajúce výsledky v bojových umeniach nemôže dosiahnuť. Oni podať v horách alebo pláne, v blízkosti riek a jazier.

Elfovia veľmi krásny závod - zrejme sú perfektné. Sú múdri, dobrá znalosť magických schopností. V zbraní, okrem čarovného meča, a dávajú prednosť cibuľu. Elfovia sú vzdelaní a dobre vyškolení, priateľský.

Škriatkovia - zakrpatený závod. Žijú v horách alebo v lese. Gnómovia kreatívne a majú vysokú úroveň kúzla. Tento závod je vybavený neuveriteľnú lásku zlata a drahokamov. Sú veľmi dobromyseľný, ale nie spoločenský.

Hobiti a trpaslíci ako malá postava, tak prefíkaný a vrtký. Majú čuch a sluch. Topánky nie sú opotrebované, poškodiť ich nohy chráni chlpatý kožúšok. Tento závod, zaoberajúca sa predovšetkým v poľnohospodárstve.

Je zaujímavé hrať Legenda člena rasy trpaslíkov. Trpaslíci tiež zvýšiť malý, podsaditý a neuveriteľne silný a vytrvalý. Ich hlavné stanovište - hory a podzemné jaskyne. Ich hlavnou činnosťou je ťažba drahých kameňov a minerálov. Okrem toho, trpaslíci Špecializujeme sa na výrobu vysoko kvalitných zbraní.

Legenda-li on-line registrácia je dokončená, môžete si vybrať triedu znakov. Online hra Legend ponúka veľký výber

1. Titan - rozvinuté sily;

2. Assassin - rozvíjať zručnosť;

3. Bojovník - rozvíjať silu a obratnosť,

4. Archmage - vyvinutý intelekt;

.

5 Exorcist - rozvíjať múdrosť

6 . Wizard - rozvíjať inteligenciu a múdrosť.

Legenda - on-line hra, ktorá sa odohráva v oblastiach obývaných krvilačnými a neuveriteľne desivé stvorenia. Tu mágie - neoddeliteľnou súčasťou života. Musíte bojovať s mnohými monštrami prejsť obrovské množstvo zaujímavých questov, budete budovať spojenectvá a zachytiť nepriateľov hrady. Hrať legenda - potom kúpiť veľa nových priateľov, ktorí vám pomôžu v priebehu hry.

Legenda on-line - je to stovky tisíc herných oblastí a herné miesta, kde si budete navštíviť počas questov. Mnohé práce sú nebezpečné, pretože bojovať s protivníkmi môže spôsobiť vážne zranenie. Preto sa v tejto hre má mnoho spôsobov, ktoré vám umožní obnoviť zdravie vašej postavy. Samozrejme, zdravie hrdinu obnovuje sám, ale je to veľmi pomalé. A nie čakať, môžete použiť rýchly spôsob. Warriors a kúzelníci, zatiaľ čo vo školiace miestnosti, môžete použiť pružinu zotaviť. Špeciálne potraviny a nápoje, ktoré sú predávané v maloobchodných predajniach a taverien, obnovenie zdravia. Nie míňať peniaze, môžete získať energiu z prameňov, svätýň a iných zdrojov.

Zahrajte si online hru Legend je veľmi zaujímavé. Pripojte sa do hry Legend vám dáva možnosť ponoriť sa do čarovného sveta mágie. Môžete mať dobrý čas a odviesť z šedi každodenného života, poznávanie obrovské rozlohy hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more