Záložky

SimCity 4

Alternatívne názvy: SimCity 4

Procesor: Pentium III 600

RAM: 128 MB

Grafická karta: Direct3D 7

SimCity 4 - obľúbené mesto-plánovanie simulátor, ktorý sa stal štvrtým v jednej z najdlhšie trvajúcich strategických seriálov v počítačovom trhu. SimCity 4 hry majú široký prehľad možností, kde hráč je k dispozícii terraformování vytvoriť vhodnejšie platformu pre budovanie svoje mesto alebo jedinečnú krajinu, ktorá odlišuje mesto od všetkých ostatných. V SimCity 4 môžete rozdeliť mesto na špeciálnych profilov a tvorí priestor - obytné zóny, obchodné centrá, priemyselné areály a zabezpečenie sociálneho zabezpečenia, dopravy a utility systém pre obyvateľov vášho mesta.

Herné módy

Rovnako ako v predchádzajúcich častiach tohto seriálu hry môžete SimCity 4 ponúka niekoľko rôznych spôsobov prenosu, majú spoločné črty, ale veľmi odlišný zoznam funkcií. Celá hra v SimCity 4 je rozdelená do troch hlavných fáz - God mód, režim starostu a režimu Sim. V SimCity 4 Režim boh umožňuje meniť terén plochu, kde sa bude stavať vaše mesto, hory a porovnať vztýčený les naspäť a nechať vysušiť na rieku. Po vytvorení stránky pre vaše metropoly a vysporiadanie hraníc so susednými krajinami, budete môcť začať stavbu v režime starostu. Kedykoľvek Simicity hra vám umožní prejsť okolo mesta ako jednotlivého občana, ktorý sa bude musieť vytvoriť jednotný charakter, sim, že bude žiť vo vašom meste a využívať všetky výhody, ktoré ste vytvorili.

Stavby v SimCity

Voľba prehrávača je široká zoznam budov z rôznych dôb a architektonických štýlov a skutočných znalcov Nájdete tu a art deco a neo-románsky štýl, a dokonca aj americká loď štýl. Okrem toho, tu môžete nájsť mnoho slávnych budov z veľkých miest na svete, ako je San Francisco alebo Los Angeles. Všetky z nich s ohromujúcou presnosťou trojrozmerných modelov, ktoré boli prvým použitie trojrozmerné grafiky v hrách série. Grafika systém umožňuje konštrukcia čo najbližšie k zvýšeniu svoje mesto a považovať ich veľmi podrobne, a to bude možné, a to nielen vo dne, ale v noci, kedy vzhľad vášho mesta plnené trblietky svetla a reklamných nápisov, ktoré budú vyzerať naozaj neopísateľný. To všetko vizuálne rozmanitosť nasýtené atmosféra veľkomesta bude doplnený divu, že presne zodpovedal hudba a zvukové stopy, kde pokoj a relaxačnú hudbu počujete zvuky zo svojho života metropoly.

 

Počítačová hra SimCity 4