Záložky

SimAgri

Alternatívne názvy: SimAgri

SimAgri hra je on-line simulátor a jedna z hier na farme. V tejto hre budete musieť rozvíjať svoje hospodárstvo, starostlivosť o rozličných kultúr.

V hre SimAgri registrácia je veľmi jednoduchá. Aby ste sa mohli zaregistrovať do hry SimAgri musíte preukázať nasledovné:

1) Zadajte svoje užívateľské meno a heslo.

2) Zašlite nám svoju e-mailovú adresu a server, na ktorom chcete hrať.

Hrať hru SimAgri si môžete si vybrať jeden z niekoľkých aktivít, ktoré sa vzťahujú k poľnohospodárstve

- Výber: Môžete si vybrať jeden z niekoľkých druhov a plemien. Hovädzí dobytok, ošípané, kozy, ovce, králiky, sliepky, perličky, American Buffalo, ktoré budete musieť starať každý deň.

- Pestovanie: Môžete si vybrať, pestovať pšenica, kukurica, repa, sójové bôby a ďalšie. A tiež, napríklad, môžete skúsiť ovocný sad s jabloňami.

- FWF: FWF znamená agrofirmovye práce. Ponúkate služby iných poľnohospodárskych činností, ktoré poľnohospodári ako siatie, orba, hnojenie a ďalšie.

- Doprava: Môžete sa stať nositeľom dodávateľa. Budete ovládať vaše auto alebo iný dopravný prostriedok.

- Dealer Poľnohospodárstvo: poľnohospodárska technika môžete predať na iných poľnohospodárov. Kúpiť, predať, opravy, požičovňa vybavenia.

- Hospodárske zvieratá Center: Budete zodpovedný za vykonávanie umelej inseminácie na iných farmách. Musíte nájsť najlepšie plemenné zvieratá, spermie vzorky inseminate dobytok.

- Poľnohospodárske družstvo: Môžete ovládať poľnohospodárske družstvo, ponúka pozemky na iných poľnohospodárov na základe zmluvy o kúpe a predaji ich potravín a rastlinnej produkcie na základe spolupráce.

Začnite SimAgri Hráte takto:

1. Najprv sa musíte prihlásiť k odberu Simagri. Prihlásenie je zadarmo a trvá menej ako pár minút. Akonáhle sa zaregistrujete, môžete začať okamžite hrať.

Ak ste prihlásení, váš Prvým krokom je vybrať si miesto, kde budete vybaviť svoju farmu. Ak to chcete vykonať, vyberte oblasť a potom na oddelení / provincie.

Môžete kúpiť domy, hospodárske zvieratá, stroje, pôdu, atď A potom sa začnú riadiť ich farmu.

Môžete si tiež kúpiť špeciálne Simpass, ktorý vám poskytne výhody a nové možnosti, ktoré budú optimalizovať virtuálne farmu.

Môžete kedykoľvek odhlásiť. Váš účet bude zastavený a všetky dáta budú stratené. Navyše, v prípade, že vývojári hry nájdete podvod, viac účtov, bude váš účet zmazaný bez ohľadu na to, či ste mali Simpass alebo nie.

SimAgri on-line hra založená na princípe, rovnako ako všetky ostatné farmy. Musíte si kúpiť zvierat a rastlín, starostlivosti o ne, zberu a zarobiť.

Prihlásiť SimAgri v hre zadarmo, zlepšiť svoj majetok, fair play, a prísť na výhru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more