Záložky

Shogun: Total War

Alternatívne názvy: Shogun: Total War

Shogun: Total War - ťahová počítačová hra, s globálnou stratégiou. Je tento prvý hry uvoľňovaním, začaté na rozvoj populárnej série videohry Total War. Spoločnosť vyvinula a vydala herné spoločnosť už investovala v hre a všetky sily duše, než požadovaný jej uznanie. Hra Shogun: Total War splnil ich očakávania, pretože v okamihu, kedy má mnoho užívateľov a fanúšikov. Môžete sa stať jedným z nich, a nebudete ľutovať.

Pri čítaní tohto preskúmania a pri pohľade na hru Shogun: Total War videá a skúmal screenshoty, môžete navštíviť stránky a hrať Shogun: Total War na prevzatie. Tu si prídu na pomoc program k dispozícii na vašom počítači.

The Game Shogun : Celkom vojna hrať to znamená, že vaše taktické bitky v reálnom čase. a keď vediete jeden z najväčších klanov feudálneho Japonska. Hra dianím Sengoku-jedávate ktorý pripadá na začiatku 1530. Vašou hlavnou úlohou v hre - ovládajúca a riadiaca klan pri vykonávaní bojových operácií na dosiahnutie titulu šogúna.

Každý klan zaberá veľkú časť územia štátu, Japonska, ktoré v tom čase pod hrozbou oddelenia a priľahlé Ostrave.

Hra obsahuje váš výber z týchto siedmich klanov: Shimazu, Mori, Oda, Imagawa, Takeda, Hojo, Uesugi.

Tiež v hre Shogun : Celkom vojna prezentované tieto znaky sú schopní vykonávať tajné operácie na strategickej mape. Nazývajú sa prostriedky, ktoré sú:

  • Vyslanec;
  • Shinobi;
  • Ninja;
  • Geisha;
  • Priest - katolík.

Vyslanec - bez odporu sa môže pohybovať cez nepriateľské územie. Zodpovednosť za diplomatických vzťahov medzi klanmi. Slabá pred ninju a gejše.

Shinobi - je špión. Ľahko sa pohybuje na nepriateľov a terénne správ pohyby armád a všetkých nehôd. Slabá pred ninju a gejše. Môžu byť vykonané.

Ninja - tento druh vraha. Jej cieľom je predovšetkým vyššej hodnosti. Citlivé na ďalších ninjov a gejše. Môžu byť vykonané, ak na nepriateľskom území. Ak sa úloha nespustí automaticky zomrieť.

Geisha - profesionálny zabijak. Kombinuje schopnosti a Shinobi Ninja. Aj keď to nie je úloha, je to stále nie je vidieť, a nie umrieť. Slabá pred ninjom a gejša. Ale v prípade nindzyay majú šancu na prežitie, a nie z rán Geisha.

Priest - katolík - znižuje lojalitu nepriateľské územie provincií. Kým ju zvýšiť na svojom území. Môže byť ovplyvnená ninja alebo gejša.

S pomocou týchto hrdinov môžete dosiahnuť svoje ciele rýchlejšie.

Hra Total War Shogun prezentované v dobrej kvalite grafiky, nie je možné s najlepšou kvalitou detailov. Hudba, ktorá nie je o nič menej dôležité pre hranie, má tiež dobrú formu.

Tu si môžete stiahnuť Total War Shogun, a nie strácať čas a viesť armádu, aby začal boj o uznanie svojho klanu. A nezabudnite sa poradiť hru Shogun: Total War priateľov.

Veľa šťastia hranie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more