Záložky

Shank 2

Alternatívne názvy: Shank 2

Požiadavky na systém:

Procesor: Intel Pentium 4 @ 2. 4 GHz / AMD Athlon XP 2600 +

RAM: 1. 5 GB

Video: 256 MB

Na disku: 1. 5 GB

Shank 2 - arkádová hra, vyrobený v štýle animácie, pokračujúce dobrodružstvo bývalého vraha, ktorí stáli na ceste k reformám a pomste za smrť jeho milovanej. Aj keď sa stopkou 2 protagonistom a opravil, ale zvyk používať násilné spôsoby riešenia problémov. Ak to chcete vykonať, používa rôzne veľkosti nožov, mačetami a široký výber zbraní. Shank 2 Hra je veľmi dynamická a vyžaduje značnú zručnosť a reakcie. Všetky akty násilia vyvodiť karikatúry, rovnako ako v predchádzajúcej časti, všetko je hotové zámerne ťažké a krvavé. Dej je iná hlboká myšlienka a hlavná myšlienka je, že Shank, unavený z okolitého chaosu a kriminality je riešená nenávidel trestné prvky ukazujú, že nadišiel čas, aby spolu žiť, ale spôsob si vybral pre tento veľmi radikálne.

Herné

Shank 2, ktorá je zábavná a vrúcne, ako dej sa točí okolo hlavného hrdinu. Ten sa točí a točí ako vĺčik, ponáhľa pre dvojrozmerné úrovne, rožky, skákať a mávať nože, exploduje a zničí hordy nepriateľov. Bol vypracovaný krvný vodotrysky a toky, ako je voda, všade tam, kde sú výbuchy a streľba, horiace ohňom, a všetko, čo sa deje v priebehu hry, od prvej do poslednej úrovne. Protagonista Shank 2 lakonicky a vyrovnanosť buldozér ženie animovaných úrovne, rozbíjať všetko, čo jej stojí v ceste. Zničiť nepriateľa môže prísť vhod, všetko, čo možno nájsť preč od nepriateľov, alebo dokonca mierne pripomínajúce zbraň. Mačety, píly, baseballové pálky, nože, pištole, brokovnice, plameňomety a dokonca aj panvy - všetko, čo príde do hry Shank 2. Všetky tieto môžu vychutnať státie, sedenie, alebo na lyžiach. Shank 2 hra vám umožní aktívne používať a životného prostredia, zmiernenie nepriateľa v obrovských jamách a priepastí, zostreliť visel zaťaženie visí nad hlavami bežných nehôd.

Misia

Shank 2, ktoré môžete hrať večne, bohužiaľ, je obmedzená na iba osem misií. Avšak, oni môžu trvať hodiny, a pre každého je kooperatívny mód, kde spoločnosť bude druhý hráč podieľať sa na obrane svojich vlastných životov a niekoľko skríň tlačí nepriateľské sily, ktorá bude stúpať na vás donekonečna na všetkých stranách. Okrem toho sa budú postupne otvorené na dosiahnutie a nové kostýmy pre hlavné postavy, ako je vzhľad bezdomovca alebo iných bizarných druhov.

Krv a podujatia

Hra Shank 2 nemožno považovať za plnohodnotnú akčná hra v modernom zmysle tohto žánru počítačových hier. Hra je vypracovaný veľmi farebné a vizuálne atraktívne. V akčnej hre nie je popierať dynamiku a rýchlosť, rovnako ako rožky na brutalitu ako hlavná postava, chladný a nahnevaný, a všetko, čo sa deje na obrazovke počas všetkých misií. Dej čerpá, ale to je pre hry tohto žánru, a nie je nutné, pretože najdôležitejšou vecou v ňom je jednotka, neustály pohyb a veľa krvi. Príležitosti v hre sú obmedzené iba predstavivosťou prehrávače, trvanie misií a vaše reakcie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more