Záložky

Shadowrun Returns

Alternatívne názvy: Shadowrun Returns

Shadowrun Vracia-taktickej role-hrať počítačovú hru v žánri fantasy a cyberpunk. Nezávislá spoločnosť šialený schémy, ktoré sa vyvinuli a uvoľnené do sveta hračiek, jej dal druhý život. Rovnako ako v pôvodnej verzii hry Shadowrun Vráti sa správal ako trochu ako hra na hrdinov doske. A v roku 2013 porodila nielen pre Microsoft Windows, Mac OS X a Linux, ale aj pre tablety. Hry pre Shadowrun nakupovať android a Shadowrun Vracia PC, žiadne rozdiely. To isté hra.

Ak ste už preteká túžbu hrať hru, môžete prejsť k vyhľadávaniu miest, kde si môžete stiahnuť hry Shadowrun Returns. Ak to chcete vykonať, musíte JavaScript vo Vašom počítači len určitý potrebný softvér. A hra je na vás.

Hry Shadowrun vracia začnete hrať po výbere pohlavia, rasy a triedy vašej postavy. Závod. V dôsledku toho nie je moc vplyv na vaše schopnosti. Ale trieda, hoci to je možné, a slečna, ale keď sa dostanete na výber budúceho usporiadanie vašich štatistikách v hre. Hra Shadowrun Returns predstavil šesť tried:

• Ulica Samurai;

• Mag;

• Decker,

• Shaman,

• montérov;

• Adept bitky.

Street Samurai - najlepší bojovník, a využíva najlepšiu zbraň. Môže odzbrojiť nepriateľa.

Mage - zástupcovia s magickými schopnosťami. Sú čítanie knihy auru ostatných, dokonca aj cez steny. Môže zabaviť vlastnosti ostatných postáv.

Decker - druh hackerov. Hack, kradnúť informácie, odhaliť systém dverí - to je predmetom všetko, čo je spojené s Matrixu.

Shaman - zavolať duchov. Keď je potreba - proste robí totem a povzbudzuje určitý duch. Ak nemáte vypočítať silu, duch mohol obrátiť proti volajúceho.

Montér - manipulovať bezpilotné lietadlá pre prieskum a palebnú podporu.

Combat Adept - lepšie ako len bojové umenia. Napriek tomu majú kúzlo. Je ľahké útočiť na niekoľko cieľov súčasne.

Hra predstavila pred vami je zmes mágie a technológie. Tu sú báječné elfovia, orkovia, a podobne, ale majú vyzerať úplne inak. Niečo ako pankáči v tejto hre patrí do žánru cyberpunk.

Dostanete sa do vesmíru Shadowrun v 2054. Vy - Tieň Runner - žoldnier. V poslednej dobe si, ako je to šťastie v živote, ale potom dostanete list od starého priateľa, ktorý zomrel, a žiada o pomoc pri hľadaní vraha. Môžete si ujsť túto šancu bojovať! A vydajte sa na cestu na spustenie mesto. V prítomnosti vás všetkých potrebných zbraní. A celkom to nezávisí na vašej triede. Môžete byť elf s pištoľou.

Čo sa týka inteligencie vašich nepriateľov, potom je tu samozrejme ľahké. Vzhľadom k tomu, že sú hlúpi málo, nie strieľať a dať ľahko zabiť.

Ale grafika tejto hry je skvelá. Hudobný sprievod je trochu ponuré, ale napriek tomu nebude odvádzať pozornosť od hlavnej veci. Pre hru bol špeciálne zložený hudobných skladateľov.

Po prečítaní recenzie môžete zobraziť videá a Shadowrun Vracia môže začať hru. Váš priateľ je čaká na vašu pomoc. Hráte dobre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more