Záložky

Shadow Company

Alternatívne názvy: Shadow Company

Hra Shadow Company - bezplatná multiplayerová first-person strieľačka vojenské predmety, ktoré vyžadujú uplatnenie stratégie. Developer - Doobic Game Studios používa moderné Unreal Engine 3. Super realistické 3D grafický formát umožňuje vrhnúť do víru udalostí, vstrebáva úplne do atmosféry nepriateľstvo. Ocitáte sa v krutom svete, kde sú absolútne žiadne pravidlá uvedené. Na bojiskách absolútny chaos, pretože aby sa čo najviac účastníkov jackpot narušiť nie sú vyberaví v médiách. Ak sa vám nepáči obmedzení, obmedzených v reálnom živote, navštívte Shadow Company on-line zažiť pocit úplnej slobody konania. Zúčastnite sa v brutálnych gangov Showdowns a dokázať ostatným, že si zaslúži byť jednotkou!

Ak chcete hrať hru Shadow Company bude potrebovať počítač túto konfiguráciu:

- Operačný systém Microsoft Windows,

- P4 procesor 3.. 0GHz;

- GeForce 7600 grafická karta,

- RAM 1GB

Pretože tento typ hry klienta, musíte ju nainštalovať na vašom PC. Ale možno je to len po tom, čo prejdú registráciu Shadow Company. Môžete si vytvoriť účet na webe alebo v akejkoľvek sociálnej sieti, ktorá vás zaujíma. Pripojte sa do hry Shadow Company zahŕňa zavedenie e-mailovej adresy a hesla. Žiadne zbytočné problémy, všetko je jednoduché.

Play Shadow Company budete, pohonné jednotky. K dispozícii môžete mať až osem vojakov. Nebojte sa o tom tak dlho, ako môžete ovládať jeden z nich, iní môžu byť zničené. Pre ochranu jednotky v čase, keď sa nemôžete venovať im pozornosť, tam je režim sledovania. Vďaka tomu sa môžu sami brániť v prípade potreby. Všimnite si tiež, že jednotky sú obdarení určitými vlastnosťami. Musíte byť čerpaná a zlepšiť parametre svojich zverencov s cieľom umožniť im, aby primerane odrážali silný útok nepriateľov.

Potom, čo prvýkrát prišiel, aby sa v nebezpečnom svete priedušného kriminality by mala dostať schôdzku s miestnym kužeľa. Týmto spôsobom sa dostanete na prvé miesto, a nakoniec jeho prvý zisk. Čím viac budete provernetsya krvavé činy, tým viac sa stáva vrece s dolármi. Peniaze v tomto nekompromisný svete vyriešiť takmer všetko. Peniaze - nie je len prostriedkom k získaniu všetkých potrebných, ale aj sila a moc.

Shadow Company online hra ponúka užívateľom niekoľko režimov. Medzi nimi sa určite nájde niečo, čo bude pre vás najvhodnejší. Prvý režim - až 24 hráčov v boji. To znamená, že by ste sa mali nájsť medzi 24 žoldnierov a vrhol sa strmhlav do varu bitky. Rysom tohto režimu je schopnosť pomôcť zranených kamarátov. K tomu budete potrebovať iba úsek pyatyunyu. A súperi, ktorí už vyčerpané dlhú bitku a dostal nejaké škody, ak nie je dúfať v milosť. Môžete wimps nemilosrdne dokončiť, bez veľa úsilia za to. Ďalší režim - "Dirty Money". Považovaná za najviac láskavý režim. Problém je zrejmý - stlačiť sáčok babiek. Pohodlne, vlastník cache je vyznačený na radare. Buďte opatrní, pretože v tomto režime, čas je obmedzený. A ďalšie nemenej vzrušujúce režim - riešiť zručnosti. Tam je veľký potenciál. Napríklad, môžete strieľať na nepriateľa v čase, keď si myslí, že prechádza podpory mŕtvy muž volanie vrtuľníka, použite neviditeľnosť a dokonca usporiadať koberec bombardovanie.

Stojí za zmienku, že Shadow Company môže hrať pomocou formulára First Person. Tento prepínač pre ostreľovača alebo recenziu s ďalekohľadom. Užite si plný potenciál v hrateľnosti. Postarajte sa o slušné brnenie, bojové dopravu k dispozícii. Interaktívny herný svet je tak nasýtené a rozmanitá, že je možné popísať všetko, čo v niekoľkých odsekoch. Preto bude najlepšie, keď ich vlastné skúsenosti voliť všetky funkcie postupne otvára pred nickom v priebehu hry. Uistite sa, že nebudete vľavo sklamaný! Prehľad - optimistický! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more