Záložky

Guľa: Reborn

Alternatívne názvy: Sfera: Pererojdenie

Guľa: Reborn on-line - to je prvá multiplayer hra na hrdinov v ruskom štýle fantasy.
Pripojte sa do hry Guľa: Reborn závodné vyžaduje špeciálne klient, potom zavedenie nick, heslo, e-mailom. Registrácia Sphere: Reborn nie je nutné, ak už máte účet v každom projekte GameXP NIKTIA. Online. Ak ste zabudli svoje heslo, zo systému GameXP pása, hry Guľa: Reborn on-line vám pomôže obnoviť to.

Na začiatku hry budete vyzvaní na vytvorenie znaku a zvoliť si vlastný vzhľad, vrátane tetovanie. Postava má niekoľko charakteristík. Tento titul (vojenské úspechy), stupeň (magické úspechy), zdravie, prány, sýtosti, parametre útoku a obrany. Maximálna výška titulu a moci - 60. Keď budete hrať online hry Guľa: Reborn, potom v určitej fáze vývoja vašej postavy, bude schopný vybrať povolanie. Toto magické profesie - Inkvizítor, Druid, čarodejník, Necromancer a najvyššiemu. Boj povolania - Crusader. Hunter, oceľ majster, Gunslinger, Bandiera. Assassin, barbar, zlodej a Kováčske vývoj dopytu ako magické a vojenské schopnosti. Profesie Cech Majster vás naučí, a kultivovať vo zvolenej remeslo, ktoré budete potrebovať na plnenie svojich úloh.

Ak chcete hrať hru Guľa: Reborn on-line a rozvíjať svoju postavu, budete musieť zabíjať príšery, ktoré obývajú svet. Okrem toho sa NPC charaktery, ktorí žijú v mestách, vám ponúkne misiu zničiť monštrá a dobre zaplatiť za to. Ísť na love monštrum môžete sami, alebo môžu mať so spoločnosťou, v tomto prípade, je úroveň monštrá výrazne zvýšiť. Čím vyššia je úroveň zabil netvor, tým viac skúsenostných bodov získate. Všetky v hre viac než 150 rôznych druhov krvilačných monštier.
Online hry Guľa: Reborn ponúka niekoľko možností obchodovania - alebo NPC-obchodník alebo ostatní hráči. V takom prípade môžete zjednávať.
Ak chcete hrať guľa: úspešne Reborn, sa môžete dostať do akejkoľvek skupiny plniť úlohu, alebo sa pripojiť k klanu. Klany v hre veľký počet, ale začať tam, a nie je tak ľahké prežiť skúšobnú dobu.

Ak chcete vyhrať budete mať k dispozícii viac ako 500 zbraní a 50 magických artefaktov. Zbrane, ktoré sú k dispozícii, závisí na úrovni vývoja postavy.
Vaša postava je karma, ktorá určuje miesto jeho vzkriesenie a straty na smrť vecí. Karma môže byť zlepšená tým, že vykonáva určité úlohy.
Guľa: Reborn online hra dá vaša postava kuchárku, ktorá bude písomné recepty pre použitie práškov dať veci neobvyklé vlastnosti knihy mantier v ktorom budete ukladať kúzla.
Bitky v hre dynamické, pre každý vkus. Niekedy klany sú rozsiahlych bojov za držanie zámkov.

Na guľu: Reborn hry, musíte sa zoznámiť so štyrmi kontinenty - Hyperion, Charon, a Fed Rhodos a ôsmich mestách. V každom meste čaká hráč na zaujímavé questy, bitiek a pascí.
Svet oblasti vznikol v stredoveku, to vytvorilo mnícha, ktorý chcel utiecť pred morom zúriacej v novom a šťastný svet. Namiesto toho dôvodu zatknutia a poprave, mních podarilo vytvoriť svet utrpenia, ktoré vyvinula postupne mágia, rovnako ako existujú rôzne príšery. Tam je proroctvo, ktoré hovorí, že rozsah na svete zahynie, a to zomrie a naša krajina, šokoval mnoho katastrof udrel. Toľko statoční muži hľadajú tzv master uzol, ktorý môže zabrániť naplnenie proroctva.
Guľa: Reborn Online registrácia je veľmi jednoduchá, ale sa dostanete do sveta mágie a rytierov, v ktorej budete môcť vziať svoje právoplatné miesto.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more