Záložky

Guľa 2: Arena

Alternatívne názvy: Sfera: 2 Arena

Sphere 2: Arena online - bezplatná multiplayerová on-line fantasy hra, ktorá sa ponoríte do sveta gule.

Minimálne systémové požiadavky pre hru sú nasledovné:
- Operačný systém Windows XP/Vista/7
- pripojenie k internetu
- Procesor: PIV-1500
- Pamäť 1024 MB RAM,
- Video: GeForce3 úroveň a nad 64 MB VRAM
- Minimum 700 MB voľného miesta na pevnom disku.

Aby bolo možné hrať hry on-line gule 2: Arena musíte nainštalovať najnovšiu verziu rozhrania DirectX.

Pripojte sa do hry Sphere 2: Arena nemusí byť potrebné, ak sú registrované v projekte NIKITA. Online, ako on-line hry gule 2: Arena je spojený do jedného registra GameXR pása. Ak už máte ešte registrovaný účet, gule 2: Arena Online registrácia je možné dvoma spôsobmi:
- jednoduchý - zadáte požadovaný názov znak, heslo a e-mail;
- plný. Tu bude treba, okrem štandardných údajov, zavedenie mena a priezviska, ako aj odpovede na dve tajnú otázku. To všetko bude použitý v prípade straty dát o povolenie.

Len hrať si musieť stiahnuť a nainštalovať na svoj PC klientsky softvér od oficiálnych stránkach hry, ktorá vás vezme nie viac ako 10 minút.

Sphere 2 Arena online hra je veľmi odlišné od ostatných hier tohto žánru. Táto hra je zameraná výhradne na udržanie boje medzi reálnymi hráčmi. Súboje s umelou inteligenciou, keď budete hrať hru Guľa 2: Arena on-line, ktoré nie sú robiť. Len neposkytuje cestovať po svete, plnenie úloh s hádankami a výskumných budov, jaskyne a podobne.

Keď hráte sféra 2: Arena, potom voľba je pred vami, pre ktorý z dvoch závodov, ako to urobiť.
Ľudia. Toto počiatočné populáciu na svete pole, ľudia nemajú typický vzhľad. Môžu mať inú farbu kože, očí, vlasov, tetovanie môže byť viac. Štýl oblečenie tiež sa líši a závisí od vkusu majiteľa. Samce sú zvyčajne väčšie ako ženy, ale nie silnejší sily. Ich oponenti hovoria ľudia fremder. Ľudia sú veľmi kreatívni, môže vlastné kúzlo, ale to je obzvlášť dobré pre navrhovanie zložitých bojové mechanizmy. Upírie krv liečivé účinky na ľudí, dáva im silu a vytrvalosť.
Vril. Ľudia im hovoria upíri. Prichádzajú zo strateného sveta sa Abraka. Vril majú svetlú pleť, mierne špicaté uši, oči, červené spätný. Vril sa nebojí cesnaku alebo slnečného žiarenia. Nemajú sa živia krvou, aj keď slúži ako prostriedok podporujúci, bez ktorej Vril oslabuje. Silver nezabije je, keď slabý jed. Vril usadiť statky. Veľmi talentovaný v mágii, vyrobené z dreva, kovu, kameňa remesiel. Sú veľmi rýchle, svižné a húževnatý, ale nižšia ako človeka v moci.

Hra Guľa 2: Arena Online ponúka hráčom vývoj charakteru v niekoľkých triedach:
- bojovník
- Mag
- zved
- kňaza.

Každá trieda potom má niekoľko špecializácií, ktoré máte na výber, si vyberiete podľa vašich predstáv počas hry.

V oblasti 2: Arena môžete hrať, bojovať v bitkách u týchto dvoch oblastiach: údolie rieky a rokliny Gram-gon. Každé pole má svoje špecifiká boja. River Valley v aréne zachytiť Gram zlovestný krištáľovo Timolanta a päť oltárov. V Ravin-Gon Ayzenshloss treba zachytiť hrad.

Počas hry budete mať možnosť podieľať sa na týchto druhoch bojov:
- voľné (a Vril ľudí v rovnakom tíme),
- závod (ľudia proti Vril)
- inter-Clan (klany bojovať medzi sebou o vplyv).

Registrácia gule 2: Arena otvorí pred vami ostrov, stratený medzi vlnami Chaosu. Na tomto ostrove nie je možné uniknúť, takže obyvatelia môžu viesť len nekonečné neúprosnú bitku so sebou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more