Záložky

Guľa

Alternatívne názvy: Sfera on-line

Prihlásený hra Guľa - návyková hra, ktorá vytvorili domáce vývojárom. Je možné, aby rozumný súťaž tohto druhu MMORPG hier.

Každý vie, že len málo domácich hry sa môžu pochváliť dobrú kvalitu, ale môžeme povedať, že hra Guľa on-line je výnimkou z pravidla. Prvá hra sa vrátil v roku 2003, ale aj napriek jeho vek, hra pokračuje rast a prilákať viac a viac nových hráčov. Spočiatku hrať hry on-line Sphere mohol len poplatok. Cena za použitie hry bol 5. y. je mesiac. Ale dosť veľa času on-line Sphere je úplne zadarmo, čo ďalej priťahuje ešte viac užívateľov.

Pripojte sa do hry Guľa prechádza obvyklé pre tento druh hier, schéma. Prvá vec, ktorú musíte urobiť - je vytvoriť profil na webových stránkach hry. Musíte zadať svoje užívateľské meno, heslo a e-mailovú adresu. Rozsah zápisu tiež vyžaduje inštaláciu herného klienta, ktorý si môžete stiahnuť priamo z webových stránok. Ako môžete vidieť, on-line registrácia Predmet pokrýva všetky trochu času, takže to pre hru.

Potom, čo prešiel proces registrácie, môžete pokračovať priamo do hry. Podľa histórie, svet bol stvorený v hre po dlhých premenách skúsený starovekej indickej rukopis s mantier vytvoriť rad iluzórnych svetov, čo je predmet. Spočiatku, on bol odstránený z pergamenu z Indie v roku 1203, a potom strávil veľa času v byzantskom knižnici, z ktorej sa dostalo do rúk jeho brata Batiz. V roku 1348 utrpela Európa hroznú smolu - epidémia dýmějový mor. Ako úkryt pred strašnú chorobu, Batis brat sa rozhodol vytvoriť paralelný svet šťastie. Ale vytvoriť, je nutné, aby čitateľ mantry bol v úplnom pokoji, ktorý nefunguje, pretože mnísi koncipovaná tak, aby vypáliť kacírov Batiz. Práve preto, namiesto plánovaného svetového šťastie, bol omylom vytvoril svet biedy, kde nekonečné množstvo rôznych monštier, čas ide rýchlejšie 12krát, a každých 666 rokov je úplné zničenie. Z tohto dôvodu sa vo vonkajších svetov začínajú byť príliš rozmanité katastrofy a kalamity. Potom v hornej časti, ktoré boli stratené medzi vonkajším svetom a Sphere.

Chytený v úplne inom prostredí, ľudia postupne začali usilovať o svet, začal vytvárať mesto a stáť. Mohlo by sa zdať, že všetko je v poriadku, ale potom ako šiel čas, a hodina zničenia sveta, a musel som niečo urobiť. Samozrejme sa snaží zachrániť svet môže byť pre každého hráča.

V oblasti môžu hrať na šiestich kontinentoch. Hyperion - je najväčší ostrov, Helios - menšie ostrov, oddelený od neho neskôr ďalší kontinent, tzv Rhodes. Leon - najmladší kontinent, ktorý všetky neskorší rozkol od hlavného tela a v skutočnosti ostrov. Zostávajúce dva kontinenty - to Phoebus a Charon, ktoré sú príslušne svetlo a tma. Charon slúži aj ako väzenie pre páchateľa. Naprieč kontinentmi sú rôzne zámky, ktoré vo väčšine prípadov patria do rôznych klanov. Zahrajte si hru on-line, je oveľa jednoduchšie v niektorej časti klanu. Jeden v tomto svete nie je ľahké! Všeobecne Sphere online hra, ktorá je založená predovšetkým na inter-klanu boje, nie je vo vojne s desivými monštrami.

Na rozdiel od väčšiny hier, voľba charakteru triedy sa vykonáva postupne na prechádzajúce hry. Hlavným zamestnaním hry je boj, takže je nepravdepodobné, že hra bude veľmi mierumilovní hráči. Rozsah musieť hrať v jednom z 14 rôznych špecialít. Postava má iba dva parametre - názov a čarovnú moc. Skúsenosti poplatok je len o víťazstvo nad nepriateľmi v boji.

Celkom dobré herné grafika, predovšetkým chcel poukázať je detail postáv. Kvalita textúr ponecháva veľa byť požadovaný, ale tak malé veľkosti herného klienta, to je celkom prijateľné. Úlohy v hre, takmer všetky veľmi podobné a monotónna, je zrejmé, že vývojári nemali výslovne staviť na ne.
Tak, máme docela zaujímavú hru, a to najmä pre klanových vojen a bitiek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more