Záložky

Starcraft 2 dedičstva prázdnoty

Alternatívne názvy: Starcraft 2 Legacy of the Void, Starcraft 2 Legacy of Nether

Game StarCraft 2 Legacy of the Void: stratégia uvoľnenia.

2015 ročne produktívny pre herné produkty pre viacerých hráčov. Pripojili sa k nim a hra StarCraft 2 Legacy the Void od vývojára Blizzard Entertainment, ktorá vyšla 10. novembra a stala sa poslednou sériou trilógie.

V StarCraft 2 Legacy of the Void si môžete stiahnuť a nainštalovať klientom, aby ste začali strategickú kampaň. Vedením cudzineckej armády protossons budete odolní smrtiacim zergom a terranom. Prvých päť misií sa uskutoční v kampaniach pre jedného hráča, čo vám umožní konečne zvyknúť na sprisahanie. Bojujte s priateľmi, zapojte sa do globálnej bitky v sieti výberom jednej z kariet.

V príbehu sa odohrávajú akcie okolo planéty Ayur a hierarcha Artanisa, ktorých zastupujete. Zerg napadol svoju planétu neslušne. To sa stalo pred mnohými rokmi a protossovci obyvatelia Aiuru prestali byť jediným národom. Aby ich zjednotil a zničil nepriateľa, Artanis založil flotilu Golden Armády. Musí tiež pomôcť Kerrigan Sarah odstrániť Fallen Amun Zel-Naga, v ktorého zámeroch usporiadať pôsobivý koniec sveta.

Pre dokonalosť armády a lode sa Artanis pravidelne vracia na vlajkovú loď "Spear of Adun". Taktiež komunikuje s postavami, dostáva im rady a od útvarov sa dozvie o nových bojových možnostiach.

Cieľom rozvíjajúcej sa kampane bolo zjednotiť rozptýlené kmene do silnej armády, ktorá dokáže oživiť veľkosť Protossov a zničiť Amun. Po prvé, hráčom sú ponúkané tri misie "Premonition of Darkness" s hlavným hrdinkom Zeratul a sprisahanie o nájdenej útočisku Tal Darima, oživenie Amuna a tajomstvo proroctva, ktoré odhalil.

S hrdinov jeden na jedného.

Preťahujte si StarCraft 2 Legacy the Void a pripojte sa k hráčom a skúmajte rozlohy vesmíru. Počas sieťovej hry budete mať možnosť prechádzať dennými turnajmi v automatickom režime. To si vyžaduje tvrdenie, že chcete bojovať s najsilnejším na svete StarCraftu v aréne a potom svojmu súperovi ukázať svoju silu.

Nie každý sníva, že je osamelý vesmírny vlk. Spolu môžete robiť takéto veci! V režime Archon, pod vaším všeobecným vedením prichádza základ, ktorý musí byť chránený, a dva protivníci. Zdieľajte skúsenosti a pomáhajte svojmu partnerovi v slovom a skutku úspešne dokončiť úlohu.

Výberom režimu spoločnej úlohy sa stanete veliteľom družstva od páru hráčov. Bude veľa nepriateľov, ale skúsenosti Sarah Kerriganovej, Jim Raynor a hierarcha Artanis vám pomôžu. Čím vyššia bude úroveň skúseností vo vašom účte, tým viac schopností a typov vojakov bude k dispozícii.

V vesmíre StarCraft sa stretnete s charakterom:

 • Artanis
 • Rohana
 • Vorazun
 • Reynor
 • Kerrigan
 • Karax
 • Zeratul

Parametre inštalácie (požiadavky na herný systém)

StarCraft 2 Legacy of the Void na PC s operačným systémom Windows XP / 8 / Vista / 7 pre Mac OS X 10. 7 a vyššie. V súčasnosti vývojári vyhlasujú nasledujúce minimálne požiadavky:

 • PC: AMD Athlon 64 X2 alebo Intel Pentium D
 • ATI Radeon X800 XT alebo NVIDIA GeForce 7600 GT
 • Mac: Intel Core 2 Duo
 • ATI Radeon HD 2600 Pro alebo NVIDIA GeForce 9400M
 • PC / Mac: 20 GB priestoru
 • OP 1. 5 GB pre počítač a 2 GB pre Mac
 • Rozlíšenie monitora nie je nižšie ako 1024x768

Nebože chýba príležitosť kúpiť StarCraft 2 Legacy of the Void v plnom vydaní a získajte úžasné darčeky: "Krídla slobody", "Heart of Roy", "Heritage of the Void". V nich nájdete ďalšie portréty, emblémy, nové domáce zvieratá, postavy, schopnosti a zbrane. Teraz zostáva iba poraziť nepriateľa na slávu Protossovho ľudu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more