Záložky

Salem

Alternatívne názvy: Salem, Salem

Salem on-line - zadarmo multiplayer klient hra s prvkami stratégie vyvinuté podľa typu sandbox. Švédske štúdio projekt vytvorený Seatribe, a je vydavateľ Paradox Interactive. V hernom svete jasne cítil, ako sa dôraz na históriu. Akcia sa vyvíja v 17. storočí. Skontrolujte, či je to New England kolonisti z Anglicka. Užívatelia budú musieť konať ako jeden je. Každý osadník má kúpiť dom, budovať svoje vlastné územie, postarať sa o ťažbu zdrojov, nadviazať vzťahy s ostatnými hráčmi učia ničiť rôzne bytosti, ktoré sa dostanú pod nohami, a snaží sa ublížiť, a zabezpečiť, aby výživa a zvyšok sú včas . Bez zvláštnych potrieb by sa nemalo napadnúť svojich susedov, pretože oni môžu byť silnejšie ako ty, a dá vám život dvakrát nikto nebude. Keď sa predbehnúť smrti, potom je to koniec. Ak teda chcete, aby aj naďalej hrať Salem, bude musieť začať od nuly s novým hrdinom. Takže byť mierne skromný, mierne dobrodružný, mierne ambiciózny - a to bude vytvárať lepšiu budúcnosť!

Ak sa chcete vrátiť do sveta fantasy, budete musieť stiahnuť a nainštalovať herný klient Salem na PC. Ale skôr, než sme sa do toho musíte vytvoriť účet. Salem registrovať - ​​je to vyplňovanie špeciálny formulár s takých oblastiach: používateľské meno a heslo (do budúceho zase riadku), e-mailovú adresu. Záverom možno povedať, zaškrtnite ako a potvrďte súhlas s dohodou o užívateľa a túžba získať užitočné novinky. Pokiaľ ide o požiadavky na systém, ktoré sú celkom rozumné a nebude prekážkou. Takmer každý sa môže tešiť na hru, pomocou počítača aspoň priemernú konfiguráciu.

Kde začať hrať v Saleme? V prvom rade budete potrebovať vo svojom vlastnom dome. Ak chcete mať svoj domov, musíte najprv vykonať zmluvu na zem. Za to, že by ste mali premýšľať o zdrojoch, a navyše získať nástroje. Tá môže byť buď zakúpiť, alebo vytvorený. Samozrejme, že to všetko trvá nejakú dobu, takže si nemyslím, že to bude v poriadku. Ak to chcete vykonať, tvrdo pracovať po mnoho dní. Ale potom je to pekné žať plody svojej práce! Home - miesto, kde môžete relaxovať a odpočinúť si po dlhej ceste cez obrovské herných miest. Mimochodom, všetko, čo je nad rámec svojho majetku alebo majetku, ktorý ostatní používatelia alebo neutrálne mesta Boston, alebo len pustatina, kde hemží so všetkými druhmi voľne žijúcich živočíchov. Musíte byť neustále v strehu, ak život naozaj drahé.

Vyššie uvedená bezpečná oblasť s názvom Boston máte schopnosť komunikovať a obchodu s ostatnými hráčmi. V zásade je platforma vytvorená pre sociálne vzťahy. Ale keď sme sa rozhodli putovať na inom mieste, možno očakávať čokoľvek - od útoku agresívnych šeliem útočiť na hráča. Pokiaľ ide o strety medzi hráčmi, tu sú niektoré pravidlá. Tak, hráč, ktorý neustále robí také vyvádzanie skôr alebo neskôr, bude potrestaný. V tomto prípade, je dať čierny puntík, a potom, čo sa situácia príde, až bude spoločnosť spĺňať, a pomstiť darebáka. Tam je ďalší bod, ktorý by ste mali vedieť - používanie mágie. Mágia - dobrá vec, ale len v rozumných medziach. Ak sa príliš uniesť, ktoré môžu shlopotat veľmi čierny puntík a stáva sa predmetom lovu hnevá fanúšikov spravodlivosť.

Všeobecne platí, že vo svojej podstate hra Salem - neustály rozvoj. V podstate to, čo sa deje, je celkom reálne a prirodzené. Staviate, produkoval pre tento materiál, a potom sa snaží zlepšiť a rozšíriť stanovištia hromadiť užitočné zdroje vstúpiť do obchodných vzťahov s cieľom uzavrieť lukratívne ponuky a pocit na konci, tu usadili sme sa pohodlne a bezpečne. Tak choďte k cieľu aj malé kroky, zatiaľ čo zúfalo chrániť svoj majetok v prípade potreby. Všetko, čo sa budú zaoberať, vzrušujúce a zábavné, tak táto hra je skvelý spôsob, ako uniknúť. Len sa snažím - nechcem prísť preč!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more