Záložky

Saints Row: The Third

Alternatívne názvy: Saints Row: The Third

Saints Row: The Third - hra vzťahujúce sa k lineup Saints Raw, šialený plaku, ktorý je známy pre všetkých hráčov. Nový projekt sa dokonca podarilo prekonať šok hodnotu všetkých svojich predchodcov dohromady. Ľahkomyseľnosť vždy vystupoval projekty sa pohybujú od iných hier klonov na základe GTA. Herné vývojári sa podarilo prísť s SR originalitu a dať ich potomkov špeciálne korenie na svetle šialenstvo. To dlho bolo druh projektu "čipu", obľúbené mnohých hráčov.

Rovnako ako ostatné "spoločníci» Saints Row: The Third PC má vysokú prispôsobenie - stále hráči si môžu vybrať vzhľad vašej postavy "ochutnať". Avšak, toto slovo je povedal, a tak by som chcel prehodiť pár slov sa zmieniť o úžasné príbeh. Chystáte sa do hry, budete veľmi prekvapení, pretože z neznámeho gangu bol preč. Teraz svätí sa stali skutočnou značku. Pod ich "značkou" vyrábať oblečenie a občerstvenie v Saints Row: The Third jazda autom aj s logami týchto chalanov - viac než vážne! Fellows sú vyzvaní, aby filmy. Avšak, ako je zvyčajne prípad v živote, nadmerná sláva priniesla nejaké problémy. Po sérii nevysvetliteľných hrozné udalosti sú svätí v Stillporte - mestečko obsadené príslušníkmi mocného gangu "syndikátu".

K hrateľnosť začal, rovnako ako predtým, bude nutné spustiť Saints Row: The Third k stiahnutiu. Vyzbrojte podporovať akýkoľvek dôveryhodný torrent, a po niekoľkých minútach môžete osobne vidieť, čo svätí pre vás pripravili tentoraz. Varené, je potrebné poznamenať, veľa, a celú tú dobu najviac podobá orgie sviatok počas epidémie, bezprávie - všeobecne, nebude nudiť. Aktualizované v Saints Row: The Third misia určená pre dynamickú hru, ale preto, že zívanie je neodporúča. Predstavte si napríklad, svoje postavy v jednom z úloh bude musieť ísť na lietadlo, ktoré letí cez čelné sklo, alebo, napríklad, spadajú do srdca jadrového reaktora, a dokonca aj v boji proti zombie.

Čo je najviac zarážajúce - projektový management v priebehu hry udržať latku nastavenú prvých misií. To znamená, že vyzerá veľmi vyvážený a primeraný. Takže v Saints Row: The Third budete niekedy hrať pekné a pohodlné. Okrem dobrodružstva, plánovaných úloh a misií, čakáte na veľa prekvapení v "normálnej hry" života. Takže, vo svojom voľnom čase sa vaša postava bude môcť zapojiť do realitnej činnosti, alebo súťažiť so svojimi najbližšími konkurentmi. A, samozrejme, mini-misia zrušená nikoho!

Hlavný hrdina bude niekoľko nových spôsobov, ako zarobiť peniaze, aby sa finančné problémy v hre, môžete zabudnúť na dlhú dobu. Viac informácií a popis mas zaujímavých nových prínosov projektu sú popísané v odstránená Saints Row: The Third videá trailer. Musíte vidieť pre seba a podeľte sa s priateľmi.

 

Saints Row: The Third