Záložky

Saints Row 4

Alternatívne názvy: Saints Row 4

Všetky, bez výnimky, viem, že hra Saints Row 4 - plagiátorstvo je dobré všetky existujúce veľké projekty. Nová časť ani plánovaná ako výnimku. Naopak - teraz hra je zaujímavá kombinácia GTA a Prototype v pôvodnom liečbe tvorcov svätých z vôle. Napriek skutočnosti, že tento projekt nebude vykonávať jediný gram jedinečné informácie, ako on. Hráči z celého sveta uznávajú hru, dokonca aj kritici Klobúk dolu pre vývojárov, ktorí si môžu dovoliť požičať čokoľvek, ale keď robí nejaký projekt, tak odlišné a zvláštne.

Rovnako ako ostatné hry klonov Saints Row 4 sa snaží zatieniť vypožičané prvky. Kým niekto sa snaží, aby sa veľký zmysel pre humor a absolútne realistická atmosféra Saints oprieť o šialenstvo. Absolútne Bezbashenny projekt nemožno brať vážne, ale tiež nepriaznivo zaobchádzať s ňou ako nemožné. Nová časť potomkov prítomnosť Volition prekvapenie (aj keď vo veľkom množstve), zaujímavých miest a zaujímavých textových questy. A pri výkone nevedomky zobrazené základné prvky Matrixu - prišiel zo srdca do novej hry, nič nehovor.

Ak chcete spustiť hru, musíte si stiahnuť Saints Row 4. Ako asi viete, že inštalačné súbory sú sťahované tento projekt vždy veľmi rýchlo, najmä ak máte radi používate odkazy z torrent trackerov. Dej štvrtej svätých zvýšila hlavné postavy na najvyššiu úroveň výkonu - teraz hlavná postava je prezentovaný ako prezident Spojených štátov amerických (nie viac ani menej, pamiatky, predstavte si, ako zodpovedne sa bude musieť hrať Saints Row 4? ). V blízkosti rovnakom prostredí "vodcu" je tiež v dochádzkové vzdialenosti - priateľ prezidenta patrí miesto v administratíve. A, rovnako ako dochádza podľa potreby, prijať sväté zákony a pomôcť rozhodnúť o osude ľudstva, len s literou zákona, ale stane niečo neočakávané.

Saints Row 4 ks rozpráva o invázii mimozemšťanov, ktorí nehanebne uniesol miestne obyvateľstvo. Nevylúčil mimozemšťanmi a pán prezident. Potom všetko, čo príde viac mätúce a nejasné - z nejakého dôvodu mimozemšťania položil hlavu štátu Stilporta modelu, presne ako skutočné mesto. Čo chcú dosiahnuť, je nejasné. Avšak, zistíte, hrať v Saints Row 4 misie rôzneho druhu.

Zmena prostredia umožnila tvorcom hry pridať nejaké nové prvky. Niekoľko vývojárov projektu vzdialil od konceptu GTA, ktorá sa intenzívne využívaná vo všetkých predchádzajúcich hier z vlastnej produkcie, a rozhodol sa zmeniť smer vývoja v smere fantázie. No, ukázalo sa celkom dobre, dobre, originál, takže presne. Ak chcete mať jasnú predstavu o hre si môžete prezrieť špeciálne vytvorený pre Saints Row 4 video trailer podrobne inovácie a výhody.

 

Saints Row 4