Záložky

Saints Row 2

Alternatívne názvy: Saints Row 2

Hra Saints Row 2 pred oficiálna prezentácia bola vnímaná ako niečo škandalózneho presahujúce neobvyklé. Ako provokatívne klipy boli predstavené verejnosti, ktorá preukázala agresívne Gerry Buse - človek-monštrum alebo hviezda pornografie priemysel pani Tera Patrick. Zdá sa, že vývojári projektu všetci núti vyhodiť vytvoriť niečo mimoriadne. A aj dnes, že nemá zmysel sa hádať, že tvorcovia hry Saints Row 2 dosiahli svoj cieľ - projekt nesie nemenej milovaného pravítko GTA, tu nie menej krutosť, provokatívne akcie a dôvod žaloby. A dobrá grafika a super hrateľnosť priaznivo dopĺňajú celkový dojem.

Saints Row 2 ks opisuje udalosti, ktoré sa odohrali päť rokov po prvom diele. Všetko to začína s tým, že hlavný hrdina pochádza z kómy (celkom pomliaždený, ale ako zaujímavá kravata, nie je to? ) A jasne pochopiť, pre seba, čo sa stráviť svoj život vo väzenskej cele, že by sa to nepáčilo. Vzhľadom k tomu, že nemá žiadnu amnestiu, a vyhliadky na odvolanie poplatkov nie sú najoptimistickejšie, výstup zostáva jednou - starostlivo naplánovať a vykonať reality útek. Stojí za zmienku, že v piatich rokoch kómy hrdina zručnosti stratil - zabiť všetkých svedkov a vôľu, aby si to dokáže v dvoch účtov.

Ako ste asi uhádli, a že hra začala, musíte si stiahnuť Saints Row 2. Moderné high-speed internet a spoločné odkazy na torrent trackerov umožňujú znížiť distribúcia proces sťahovania na minimum - po dobu 10-15 minút a budete môcť vyskúšať hru osobne. Infiltrovať hru, budete učiť, že život v kóme hrdinu výrazne zmenila. Autá a domy začali vyzerať omnoho bohatší, ale nie je to ovplyvňuje najviac. Najúžasnejší - milovaný a ctený charakter gang prakticky zrútila. Samozrejme, že táto situácia nespĺňa nášho hrdinu, a on prijal, všetkými prostriedkami, zvýšiť dôveryhodnosť "Svätým."

V Saints Row 2 sa budú musieť začať výberom vzhľadu postavy. Je nemožné sa sústrediť na tú postavu editor v tomto projekte sa významne líši od rovesníkov v iných hrách. Môžete prispôsobiť "pod seba" takmer všetky detaily vzhľadu. Okrem toho, môžete si dokonca môcť vybrať konkrétne chôdzi a gestá vytvoriť svoj vlastný charakter - v slove, môžete robiť všetko, čo hra bola pohodlná a príjemná. Zaujímavým faktom je, že ak chcete, dokonca aj uprostred misie, váš hrdina bude môcť dramaticky zmeniť vzhľad a dokonca aj podlahu. Verte mi, vykonávať v Saints Row 2 misie pekná blondínka - to je niečo, čo nie je prístupný zákony logiky. Tieto nuansy môžu výrazne zmierniť situáciu.

Pripravte sa na to, čo vás čaká obrovské množstvo nebezpečných stretnutí, môžete tyunningovat vaše auto, zlepšiť ich zručnosti a zlepšiť auto. To všetko a ešte viac je podrobne popísaný v odstránená Saints Row 2 videa prívesu.

 

Saints Row 2