Záložky

Sacred 2

Alternatívne názvy: Sacred 2

Sacred 2 - počítačová hra na hrdinov vo fantasy žánru RPG. Výrobca sídlom v Nemecku sa rozhodli pokračovať v prvej hre Sacred. Vďaka pokročilej inovácie predstavila hra má mať nový príbeh, nový herný systém. A všetko, čo je uvedené na slušnej úrovni. Preklad hry Sacred 2: Fallen Angel. Možno, že to znamená, že obyvatelia Ankara v očakávaní hrdina, ktorý zachráni od začiatku chaosu.

To je hra Sacred 2 je v tvári nových fanúšikov stačí stiahnuť hru Sacred 2. Ak to chcete vykonať, musíte JavaScript na vašich počítačových programov pre sťahovanie hier.

Budete prechádzať kontinent s názvom Ankara vo vesmíre Sacred. Na samom začiatku hry Fallen Angel Sacred 2 si vyberiete triedu, do ktorej sa opiera buď charakter navrhovanej okrem Seraphim úplne odlišný od prvej verzie hry: Seraphim, High Elf, Dryad, Temple Guardian, Tieň bojovník, inkvizítora a Dragomag. Ale okrem toho, že je veľmi dôležité, ako si vybrať cestu, na ktorej postava ide: Cesta svetla alebo temnoty. Presnejšie povedané, že je nutné vybrať božstvo: Lumen (God of Light) forense (bohyňa múdrosti a filozofie), Cybele (bohyňa prírody), Testa (Boh vedy), Kuan (God of War) a Kerr (bohyňa zla). Ak zvolíte Seraphim, budete mať k dispozícii len cesta svetla - Lumen Forex a Cybele, a inkvizítor - Darkness - Coeur Kuan a Testa. Preto pri výbere cestu temnoty, nemáte inú možnosť, v Lumen božstvá, a v prípade, že cesta svetla, potom Kerala.

A potom môžete začať hrať hru Sacred 2.

Udalosti v hre predchádzajú udalostiam v prvej časti hry. Tu dávnych čias, kedy detstvo mystické sily, a keď udalosti viedli k rozdeleniu na dobré a zlé. A najhoršie môže viesť k chaosu. Ale nesmiete dopustiť, alebo naopak na urýchlenie procesu.

Samozrejme, kartová hra je rozdelená do veľmi odlišných oblastí:

• Tilizy;

• Artamark;

Nór • - Plath,

• Island Seraphim a dlhé podmorské jaskyne draci;

• syčí Ta.

Tilizy - región elfovia. Najbolestivejšie časť Ankary. Podnebie je mierne.

Artamark - vidiek ľudí. Rozdelené do kniežatstvo vládol rôznych kniežat. Podnebie je suché.

Nor - Plat - územie orkov. Rozdelené do bojujúce mesta. Stepné klímy.

Island Seraphim a dlhé podmorské jaskyne draci - vlastníctvo Seraphim. Jeden veľký nedeliteľný stáť. Iba tu T - energia pod kontrolou.

Syčí Ta - Územie jaštery, draci nasledovníci. Dediny zaplavený vodou. Je rozdelená do mesta.

Všeobecne platí, že hlavnou úlohou je vykonávať svoju prácu, zlepšovať svoje zručnosti, preskúmať územie a rozhodnúť o osude celej Ankary.

Hra Sacred 2 je uvedený v high-kvalitnú grafiku, dobré animácie. Hoci niektoré položky nemusia byť dostatočne podrobné.

Všeobecne platí, že môžete stále vidieť Sacred 2 videá a snímky obrazovky. A ísť na stránky hrať Sacred 2 Fallen Angel sťahovania. A dostať nadšení fantastickú pobytu. Ako sa dalo očakávať online hra, môžete pozvať svojich priateľov. Hráte dobre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more