Záložky

Posvätný

Alternatívne názvy: Posvätný

Sacred - fantasy počítačová hra na hrdinov v žánri RPG. Výrobca Nemec-založená Ascaron, priviedol k životu sérii hry Sacred, preklad Prince of Darkness. Hra je zaujímavá a vzrušujúca. Nemusíte mať toľko napätia alebo postaviť celý reťazec v strategických bitkách. Je bezpečné jazdy a kompletné questy.

Ako dokončiť čítaní tohto preskúmania, hry, odporúčame vám pozrieť Sacred videá a snímky obrazovky. A potom si môžete stiahnuť hru Sacred stránky.

Sacred hra vám ponúka možnosť preskúmať svet fikcie. Budete hrať na kontinente, Ankara, vo vesmíre Sacred.

Ďalej máte na výber na charaktere navrhovaných možností:

• Gladiator;

• Bitka Mage;

• Lesné Elf,

• Dark Elf,

• Serefima;

• Vampiress.

Gladiator - najlepšie melee bitkách. Poradí si so všetkými druhmi zbraní.

Bitka Mage - hlavná zbraň mágie, ale aj dobrá znalosť meče, palice, štábov, atď atď Radí začiatočníkom, aby ho vybrať nechcete. Má zbraň, ktorá sa používa iba.

Lesný Elf - dobré pre začiatočníkov. Tento vyjadrujúce iba boj na dlhé vzdialenosti. Použite magické elfov, a len to najlepšie v blízkosti strelnice s lukom a kušou.

Knight - melee bojovník. Využíva silu temných elfov a jedu. Veľmi zaujímavý a silný charakter. Má zbraní len pre vlastnú potrebu.

Serefima - dedič mystické anjela. Používa nebeskú mágiu, a dobrú znalosť mečov, lukostreľba.

Vampiress - dva v jednom. Za denného svetla - mocný bojovník, a v noci - silný upír. Zábavné charakter.

Kto v hre Sacred budete hrať to len vaša voľba. V priebehu doby, každá postava môže vyskúšať.

Hra Prince of Darkness poskytuje začiatku určité zručnosti svojej postavy. V priebehu hry, zdvíhanie úrovne, môžete upgradovať zručnosti. Tiež na úrovni výkonu vašej postavy ovplyvní hodnotu sadu štandardných vlastností. Ako je sila, vytrvalosť, obratnosť, fyzickú regeneráciu, duševnú regeneráciu a charizma.

Sacred pc hra je rozdelená do úrovní obtiažnosti, ktoré majú názvy drahých kovov: bronz, striebro, zlato, platina a niób. A mapa Ankara kontinentu rozdelená do častí - kraja. Takže ste prezentované s veľkou rozlohu pre vaše tzv chôdzu.

Hra sa volá Sacred Prince of Darkness nie je márna. Ukazuje sa, že hra má prehistóriu. A ako vždy, prichádza hrdinovia so zlými úmyslami, potom prekladať svoje zámery. Niesť trest za neho. V exile sa získava silu znovu a ide do sveta, aby usadiť zlo. Reč je o shaddara.

Vaša postava musí vyvinúť všetko úsilie pri plnení úloh.

Presvedčení, že hra Sacred už zaujalo. Nie je nič zábavnejšie, než putovanie rozlohy pestrého sveta. Po pláne tu dobrej kvality, všetky karty pracovali. A hudba je dobre vybraný, a to nielen nerozptyľuje z hry samotnej.

Môže pokračovať. Úspešné budete hrať!

 

Posvätný