Záložky

Sabotér

Alternatívne názvy: Sabotér

Hra Saboteur - počítačová hra, ktorá predstavuje celý mix rôznych žánrov, pretože v kombinácii prvkov a autosimulator a prvky strelca a akčné žáner, v kombinácii s dobrodružstvo. Hra vytvorená a vydaná v roku 2009, z Pandemic Studios a Electronic Arts.

Hra sa odohráva vo Francúzsku, ktorý počas druhej svetovej vojny, nacistické Nemecko okupovalo. Írsky pretekár a mechanik Devlin V tejto situácii sa rozhodne na účasť v boji proti fašizmu a dostane súhlas od francúzskych bojovníkov hnutia odporu, rovnako ako z inteligencie vo Veľkej Británii.

Hra Hra je vážna hráč a sloboda rokovaní je veľmi podobná slávnej hry GTA. Hra Sabotér dostal od svojich pôvodných vývojárov netradičný vizuálny dizajn. To znamená, že celý herný svet, ktorý je obsadený nacistami, sa objaví na obrazovke v podobe šedých tónov, a do tej miery, že ako hlavná postava v hre vedie, dopĺňa rôzne úlohy v rôznych oblastiach - na celom hernom svete je maľoval všetkými farbami. Veľmi dôležité, režim, ktorý by mohol úspešne hrať sabotéra - je to stealth režimu. Koniec koncov, bez hlavného hrdinu nie je oblečená v nacistickej uniforme, nie je maskovaný, neskrýval, že je nemožné, aby plnenie svojich úloh. Saboteur hra umožňuje svojim používateľom vykonávať úlohy v reálnom svete herných oblastí Paríža a jej predmestiami - v blízkosti Eiffelovej veže, Arc de Triomphe, Sacre Coeur, kostola Madeleine, a tak § A udalosti, rozvíjajúce sa v Saarbrückene a Le Havre.

V takom prípade, ak sa rozhodnete stiahnuť The Saboteur, začnete hrať, sa dozviete, že je to príbeh a vedľajších misií. Budú musieť ísť hráčom, ale môžete si vybrať svoje vlastné ciele a vo voľnej hre. Tieto ciele sú strážnej veže, príspevkov s obrnenými vozidlami, anti-zbrane lietadiel, čerpacích staníc, generálov a tak atď Ak sa hlavná postava ešte všimnúť - tam bude byť zahrnuté aj úzkosť. Hra má päť rôznych úrovní alarmu. Napríklad na prvom stupni úzkosti objavujú Auto a moto-hliadky, a piata úroveň úzkosti znamená spojenie vyhľadať bojovníkov, ktorí škrupiny prenasledovaní hrdina na nízkej úrovni letu.

Ak sa spýtate na internet Sabotér videa, budete vedieť, že hra obsahuje nasledujúce súpera: SS vojaci, vojaci Wehrmachtu vojakov námorníctva vojaci spoločnosti Gestapo Terror a tak

Hra je rozdelená do určitých kategórií zbraní. Tu a pištole a guľomety a granátomety, a brokovnice, a tak atď Hráči sa môžu súčasne vybaviť nejaké dva typy strelných zbraní. Okrem konvenčných zbraní prítomné v The Saboteur stroja, čo predstavovalo nie menej ako štyridsať druhov sú rozdelené do štyroch hlavných tried. Ak chcete získať polovičnú trať, alebo akékoľvek obrnené vozidlo, potom je potrebné riadiť sa do garáže. Potom sa dostanete k dispozícii. The Saboteur je v nádržiach. Napríklad, hrnčiar nádrž. On to robí súper bude veľmi vysoká. V Saboteur má veľa kladných a záporných postáv. S nimi budete môcť čo najskôr nainštalovať túto hru na počítači a ponoriť sa do tohto nebezpečného hernom svete stretnúť.

Skúste! Myslíme si, že nebudete ľutovať času stráveného hrať. Veľa šťastia!

 

Sabotér