Záložky

S4 League

Alternatívne názvy: S4, C4

Online hry S4 League, je kombináciou strieľačky a nádherné anime grafiky. Takže verím, že keď zažijete nevšedné strieľačka s ohromujúcou nádherným grafikou, táto hra vás nenechá ľahostajným.

Budete mať prístup ku všetkým serverom na svete, čo znamená, že budete môcť bojovať na základe vlastného uváženia s hráčmi z rôznych častí sveta.

S4 League on-line poskytuje možnosť vytvoriť svoj vlastný jedinečný charakter. In-game obchode, v rozsahu, tam sú stovky skvelých vecí a oblečenia, zbrane a doplnky. Môžete si tiež zakúpiť celý rad variácií účesov a výrazy tváre si vybrať medzi mužskej a ženskej postavy - vytvoriť jedinečný charakter je veľmi jednoduché. Hoci to bude skúsený dospelý v štýle strelca alebo roztomilé anime postava v S4 League vôbec možné.

Akonáhle ekipiruesh svoju postavu, môžete sa zúčastniť zápasov.

V tejto hre si môžete vybrať režim kombinácia, v ktorej chcete hrať. Tu predpokladáme, že režim Touchdown, kde budete musieť preukázať svoje bojové a strelecké schopnosti, bude vašou hlavnou úlohou bude zvládnuť loptu a vrátiť ho do súperovej bránky. Alebo, napríklad, bezohľadný a dych berúce režime Deathmatch, kde sa zabiť hráča budete musieť preukázať svoje strategické a bojové schopnosti.

Režim Chaser po určitú dobu budete musieť skrývať a utekať pred svojimi prenasledovateľmi. Varujem vás, že to nie je ľahké, zvlášť keď ste sa sleduje Reaper sám. Ale ak dávate prednosť klasickej strelca, S4 League prihlásený Vám ponúka režim Arcade, tam si budete môcť preukázať svoje schopnosti v boji proti robotov, ktoré ničia všetko, čo im stojí v ceste. Tu budete musieť cestovať 3D meranie, na jeho ceste k splneniu tisíce odporcov a zničiť ich. Okrem toho bude nutné z veľkej reflexné schopností a veľmi rýchlych strategických myšlienok.

Pripojte sa do hry S4 League vám dá možnosť ponoriť sa do sveta strelca a anime, a pri vstupe do hry dostanete sadu pre začiatočníkov, ktorý bude obsahovať: poloautomatické školenie a plazma meč, dve zručnosti, ktoré zvyšujú dodávku života na 15 rokov a do 30 jednotiek, rovnako ako bežné nohavice s bundou.

S4League bol vytvorený pohybu grafickej anime - keď budete behať, skákať, strieľať a lietať vaša postava bude vyzerať úžasné! Rovnako ako postavy z populárneho komiksu. Najnovšie štýl grafiky vám poskytne pohyby kvalitné a bezchybné charakteru scény, aj keď ste ešte nováčik, a je to vaše prvé kroky v S4 League on-line.

Jedným zo skvelých vlastností je, že S4 League hrať na akomkoľvek počítači s videom.

V snahe o titul najlepšieho hráča budete musieť stretnúť s tisíckami profesionálnymi hráčmi a obhájiť svoj titul.

Pridajte sa k S4 League on-line, pripojiť klan a stať sa číslom jedna medzi mnohými anime hry a strelcov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more