Záložky

Runes of Magic

Alternatívne názvy: Runes of Magic

Chcete pôvodnej fantázie? Chcete hrať zadarmo a on-line? Chceš nové čipy pre vývoj postáv? Potom choďte na "krajiny zúfalstva" - prehliadač-založené multiplayer hry na hrdinov, lepšie známy ako Runes of Magic online. Tu nájdete moderné 3D grafiku, vzrušujúce dej s množstvom úloh a samozrejme rozsiahle bitky vo formáte hráč vs hráč.

Pre prehranie hry Runes of Magic online, budete musieť stiahnuť (ofsayta) a nainštalovať herný klient (program spustiť hru z počítača). Minimálne systémové požiadavky pre počítač takto: CPU: AMD 2500 (alebo Intel Pentium 4) 2. 0GHz, 1 Gig RAM, grafická karta Nvidia GeForce 5700 128 MB (alebo ATI Radeon 9600 a podobné), 10GB voľného miesta na pevnom disku. Aj napriek tomu je potrebné nainštalovať alebo aktualizovať DirectX 9. 0C. Online hry Runes of Magic je podporovaný akýkoľvek prehliadač.

Teraz si vytvorte účet. Pripojte sa do hry Runes of Magic sa vykonáva v prehliadači na oficiálnych stránkach. Kliknite na "Začať hrať" a na konci, vyberte "prejdite na stránku registrácie." Môžete si formulár, vyplňte ho a kliknite na tlačidlo "Registrovať sa Runes of Magic". Vo formulári budete musieť zadať užívateľské meno (prezývku) a názov fóra, adresa aktuálne heslo schránky. Na konci prostým aritmetickým overiť a prijať pravidlá hry. To je všetko, čo bude vyžadovať, aby ste Runes of Magic on-line registráciu.

Potom pokračujte k vytvoreniu charakteru. Závod v jednej hre - to je ľudí. Ale je ich tam osem tried postáv: Warriors, zdvíhať, Rogue, mágovia, kňazi, rytieri, Strážcovia a Druids. No, vybrať, s kým chcete hrať hry on-line Runes of Magic. Warriors - kvalifikovaní remeselníci bitka mať tlakovou silou útoku. Scouts - lovci a stopári, majstrovský lukostreľba a kuše. Tuláci - akrobatov a ventilátory na úder, ich hlavnou zbraňou dýku a rýchlosť. Magee - mudrci a obhajcovi, ich zbrane - kúzla, hádzať oheň a blesky. Kňazi - sprostredkovatelia medzi mužmi a bohmi, a dokonca majú zázračné magické sily, môže obnoviť zdravie a vrátiť sa do života. Rytieri - najsilnejší triedy, nosia ťažké brnenie a je ľahko ovládať akúkoľvek zbraň. Chovatelia - sú jedným s prírodou, neporaziteľný v boji zblízka a majú ďalšie zbraň proti nepriateľovi, svojimi zvieracími miláčikmi. Druids - mudrci a liečitelia, podmaniť si nepriateľov svojimi kúzlami. Hlavná vec je, že viete presne, užitočné, to znamená, že dosiahnutie úrovne 10, môžete si zvoliť doplnkovú triedu hrdinu, ktorý je tu má dvojaký systém triedy. Okrem toho, v prípade potreby, môžete zmeniť tried miesta.

Runes of Magic on-line hra, v ktorej všetky postavy majú spoločnú charakteristiku - Strength, Agility, Stamina, Intellect a múdrosť. Zbraní, ktoré budete môcť hrať Runes of Magic, je tu jednou rukou meče, dýky, palice, jednou rukou sekery, palice, obojručné meče, sochory, sekery a kladivá, luky a kuše a vrhacie zbrane.

Tiež, hrať Runes of Magic, a to sa pohybovať po hernej mape, musíte runy - špeciálne kamene, ktoré môžu byť vložené v objektoch a prijímajú celý rad špeciálnych schopností.

Hra má povolanie, sa používajú tieto nástroje. Ako remeselník je rovnako dôležitá ako bojovník - jediný spôsob, ako zarobiť zlato a diverzifikovať svoju muníciu.

Ale, samozrejme, čo je najdôležitejšie, to, čo priťahuje hru Runes of Magic online - je rozsiahle a veľkolepé bitky vo formáte PVP (hráč versus hráč). Rozmanitosť tried a zbraní, rovnako ako vojenské schopnosti poskytovať tieto znaky sa snažia jedinečnú atmosféru bitky, ktoré sme si istí, že nebudete cítiť až do súčasnosti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more